Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS4
Okładka Mini-Mech Mayhem (PS4)

Mini-Mech Mayhem PS4

Bijatyka przygotowana z myślą o goglach rzeczywistości wirtualnej, w której gracze prowadzą do boju duet robotów i walczą o zwycięstwo z innymi, podobnymi im maszynami.

Bijatyki | roboty | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Mini-Mech Mayhem (PS4)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

18czerwca2019

18czerwca2019

PSN

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mini-Mech Mayhem jest bijatyką opracowaną przez studio FuturLab, w którego portfolio można znaleźć między innymi ciepło przyjęte Velocity 2X oraz Tiny Trax. Podobnie jak druga z wymienionych gier, opisywany tutaj tytuł powstał z myślą o platformie PS4 i goglach rzeczywistości wirtualnej.

Mechanika

W Mini-Mech Mayhem gracze prowadzą do boju duet robotów, które walczą na specjalnie przygotowanych arenach o zwycięstwo nad innymi, podobnymi sobie maszynami. W toku zmagań sukces gwarantuje przede wszystkim opracowanie właściwej taktyki w oparciu o słabe punkty adwersarzy, umiejętne wykorzystywanie zdolności naszych podopiecznych oraz wyciąganie wniosków z popełnionych błędów.

Kwestie techniczne

Wydane na platformę PS4 Mini-Mech Mayhem wymaga do działania gogli rzeczywistości wirtualnej. Oprawa graficzna tej produkcji została utrzymana w charakterystycznej, kreskówkowej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 84,00 PLN

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Mini-Mech Mayhem

Klasyfikacja PEGI Mini-Mech Mayhem

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.