Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka Mikey Boots (AND)

Mikey Boots

Dwuwymiarowa gra platformowa stworzona przez zespół BeaverTap Games. W produkcji wcielamy się w jedną z dwóch postaci, którą przemierzamy niebezpieczne poziomy. Sednem zabawy jest ich masterowanie i osiąganie jak najlepszych rezultatów.

Zręcznościowe | platformówki | 2D | indie

Okładka Mikey Boots (AND)

producent: BeaverTap Games

wydawca: BeaverTap Games

data premiery gry:

4wrz2014

iOS

11lut2015

AND

Mikey Boots to kolejna odsłona serii gier platformowych opowiadających o przygodach tytułowego Mikeya (w 2012 roku mogliśmy zagrać w Mikey Shorts, a rok później w Mikey Hooks). Produkcja ukazała się na urządzeniach mobilnych.

Zabawa w tytule stworzonym przez zespół BeaverTap Games polega na jak najszybszym przemierzaniu poziomów najeżonych rozmaitymi pułapkami. W odróżnieniu od wcześniejszych odsłon serii, tym razem postać większość rzeczy wykonuje samodzielnie, ale my musimy oczywiście wskazywać odpowiedni tor biegu / lotu, by bohater nie nadział się na wystające kolce, czy też nie wpadł na chmarę nadlatujących przeciwników.

Pomimo nieskomplikowanej rozgrywki, tytuł wymaga treningu, gdyż sednem zabawy jest masterowanie swoich wyników na ponad czterdziestu udostępnionych poziomach. Dodatkowo twórcy zatroszczyli się o drugą grywalną postać (Miley), rozmaite przebrania oraz osiągnięcia, dzięki czemu zabawa jest jeszcze bardziej angażująca.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Mikey Boots

odpowiednia dla każdego wieku

Mikey Boots debiutuje na Androidzie i w mobilnej perełce tygodnia
Mikey Boots debiutuje na Androidzie i w mobilnej perełce tygodnia

wiadomość16 lutego 2015

Jak co poniedziałek prezentujemy najciekawszą grę na urządzenia mobilne, która ukazała się w ostatnich dniach. Tym razem pało na Mikey Boots – tytuł znany użytkownikom systemu iOS, który w końcu pojawił się na Androidzie.

iOS
AND