Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS2XBOX
Okładka Midnight Club 3: DUB Edition Remix (PS2)

Midnight Club 3: DUB Edition Remix

Midnight Club 3: DUB Edition Remix to wyścigi ze stajni Rockstar Games, firmy odpowiedzialnej m.in. za kontrowersyjną serię Grand Theft Auto. Zdaniem autorów specjalna edycja MC3 stanowi nagrodę dla wieloletnich fanów serii.

Wyścigi | samochodowe

Okładka Midnight Club 3: DUB Edition Remix (PS2)

producent: Rockstar Games

wydawca: Rockstar Games

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

data premiery gry:

13mar2006

PS2 XBOX
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Midnight Club 3: DUB Edition Remix to wyścigi ze stajni Rockstar Games, firmy odpowiedzialnej m.in. za kontrowersyjną serię Grand Theft Auto. Zdaniem autorów specjalna edycja MC3 stanowi nagrodę dla wieloletnich fanów serii.

Do trzech miast, w których możemy się ścigać (Atlanta, Detroit, San Diego), dołączyło także nowoczesne Tokio. Po japońskiej stolicy jeździmy 20 premierowymi modelami aut, wśród których znajdują się takie znane marki, jak Lamborghini, Cadillac oraz Dodge. Wozy te dołączyły do innych licencjonowanych samochodów, znanych z podstawowej wersji MC3 (Mercedes, Pontiac, Lexus, Lotus itp.) oraz do superszybkich motocykli (Aprilia, Kawasaki i Ducati). By wirtualne odpowiedniki prawdziwych, nieprzyzwoicie drogich pojazdów, pozostały wierne swym pierwowzorom, programiści skorzystali z pomocy fachowego magazynu DUB. Pismo pomagało również w kreowaniu funkcji tuningowych, dzięki którym możemy wzbogacić swoje wehikuły o spoilery, przyciemniane szyby, ekstrawaganckie alufelgi czy błyszczące neony. Z kolei w nawigacji przydaje nam się prosty w obsłudze GPS.

Gdy już zadbamy o parametry swego auta, wyruszamy na podbój szos, mierząc się z kierowcami, których napotykamy podczas swobodnych wycieczek po miastach. Wysokie AI oponentów sprawia, że wygrywanie w turniejach, jak również w pojedynczych wyścigach, jest nie lada wyzwaniem. Jeszcze większą radość przynosi tryb multiplayer, gdzie do dyspozycji oddano nam m.in. opcję Capture the Flag, Tag, Paint i Ordered Race.

Drobne modyfikacje objęły także grafikę produktu, co nie zmienia faktu, że nadal większość wyścigów rozgrywamy w późnych godzinach wieczornych, podziwiając architekturę czterech metropolii. Tytułowy Remix tyczy się też oprawy muzycznej, do której dołączyło ponad 25 dynamicznych piosenek.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran     Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 354 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 89,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Midnight Club 3: DUB Edition Remix

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Wymagania sprzętowe Midnight Club 3: DUB Edition Remix

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
  • kierownica
  • Network Adaptor
Microsoft Xbox

Microsoft Xbox

  • Wykorzystuje:
  • kierownica
  • Xbox Live
Problemów Rockstar San Diego ciąg dalszy. Przyszłość serii Midnight Club zagrożona?!

wiadomość12 stycznia 2010

Dopiero co informowaliśmy was o kłopotach jakie wyniknęły w oddziale Rockstara zlokalizowanym w San Diego (w związku z listem opublikowanym przez żony jego pracowników, w którym oskarżyły one firmę Rockstar o złe traktowanie ich mężów), a już docierają do nas kolejne informacje o problemach, z jakimi od dłuższego czasu musi borykać się to studio.

Nowa gra z cyklu Midnight Club w produkcji

wiadomość16 maja 2007

Zapoczątkowana siedem lat temu seria Midnight Club będzie kontynuowana – zapowiedziała dziś firma Rockstar Games, Inc. Czwarta odsłona cyklu, która przeniesie nas na ulice amerykańskiego miasta Los Angeles, zadebiutuje na rynku w przyszłym roku.

THQ otworzyło nowe studio developerskie

wiadomość19 lipca 2006

THQ Inc. powołało do życia nowe studio developerskie zajmujące się tworzeniem gier na konsole nowej generacji. Studio nazywa się Incinerator i swoją siedzibę ma w mieście Carlsbad w Kalifornii.

Rockstar Games zapowiada Midnight Club 3: DUB Edition Remix

wiadomość4 lutego 2006

Dla fanów serii wyścigowej Midnight Club mamy dzisiaj stosunkowo ciekawe informacje. Mianowicie, dotarły do nas wieści o planowym wydaniu usprawnionej wersji Midnight Club 3: DUB Edition, która ukaże się pod niemal identycznym tytułem, tyle że z dodatkowym przyrostkiem Remix.

PS2
XBOX