Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Mercenary Wars (PC)
OkładkaMercenary Wars (PC)

Mercenary Wars PC

Mercenary Wars to darmowy, sieciowy FPS, w którym wcielamy się w członka jednej z grup najemników, walczących o dominację nad pogrążonym w chaosie świecie.

Akcji | FPP | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mercenary Wars Premiera PC

22grudnia2009

producent: NM Productions wydawca: Uforia Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Mercenary Wars

Battlefield 2

Combat Arms

War Rock

Mercenary Wars to darmowa gra z rodzaju FPS przeznaczona do rozgrywki sieciowej, opracowana przez firmę Uforia. Opisywany tytuł charakteryzuje się m.in. bardzo realistycznym podejściem do walk oraz rozbudowanym systemem udoskonalania statystyk gracza.

Fabuła Mercenary Wars osadzona została w niedalekiej przyszłości. Pogrążony w ekonomicznym kryzysie świat ogarnął konflikt między mocarstwami, a główne role w globalnym chaosie odgrywają grupy najemników zrzeszone w prywatnych korporacjach.

W Mercenary Wars obecny jest system rozwoju wirtualnego żołnierza. Zdobywając doświadczenie, możemy zwiększyć m.in. szybkość poruszania się, celność czy poziom życia naszego najemnika. Wśród dostępnego w grze arsenału zobaczymy takie "zabawki" jak klasyczny AK-47, Ingram MAC-10 czy Magnum Desert Eagle.

Tryb multiplayer oferuje kilka wariantów rozgrywki (m.in. Team Deathmatch, Plant The Bomb), rozbudowany system rankingowy (ponad 50 różnych rang i tytułów), a także dodatki, pozwalające na dowolną zmianę wyglądu naszego żołnierza i wbudowany głosowy system komunikacji pomiędzy graczami. Oprócz typowych walk w sieci, program udostępnia także możliwość toczenia pojedynków z graczami sterowanymi przez komputer na kilku różnych poziomach trudności. .

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 5.3 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Mercenary Wars: 16+

Mercenary Wars Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki GeForce 5800 lub lepsza
  • 3 GB HDD
  • Windows XP/Vista