Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3X360
Okładka Mega Man Universe (PS3)

Mega Man Universe

Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych (szczególnie w Japonii) serii platformówek. Wcielając się w postać Mega Mana przemieszczamy się w dwuwymiarowym środowisku eliminując różnego rodzaju przeciwników.

Zręcznościowe

Okładka Mega Man Universe (PS3)

producent: Capcom

wydawca: Capcom

data premiery gry:

anulowana

PS3 X360
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mega Man Universe to kolejne wydanie popularnej serii platformówek, w której wcielamy się w tytułowego bohatera w niebieskim stroju. Gra jest sprzedawana w dystrybucji elektronicznej na platformach sieciowych Sony oraz Microsoftu.

Rozgrywka toczy się w obserwowanym z boku dwuwymiarowym środowisku. Twórcy zaoferowali nam prawdziwy powrót do korzeni, korzystając z inspirowanej latami 80-tymi oprawy graficznej i muzycznej. Z przeciwnikami radzimy sobie za pomocą zróżnicowanego arsenału, a na silniejszych wrogów (tzw. bossów) trzeba znaleźć odpowiedni sposób. W grze mamy do czynienia z mechanizmami rozgrywki doskonale znanymi fanom sagi.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Mega Man Universe

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Mega Man Universe

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Wieści ze świata (Saints Row 3, Batman: Arkham City, Age of Conan) 1/04/11

wiadomość1 kwietnia 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o kasacji Mega Man Universe, aktualizacji silnika graficznego Age of Conan, eksploracji w Batman: Arkham City, a także nowej wersji bestsellerowego Minecrafta. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Halo: Reach, Alan Wake, Twisted Metal) 26/07/10
Wieści ze świata (Halo: Reach, Alan Wake, Twisted Metal) 26/07/10

wiadomość26 lipca 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych postaciach w Super Street Fighter IV, konferencji studia Irrational Games, spadających przychodach Atari, edytorze poziomów w Halo: Reach, a także zbliżającej się premierze pierwszego dodatku DLC do Alan Wake. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedziano Mega Man Universe
Zapowiedziano Mega Man Universe

wiadomość18 lipca 2010

Mega Man to jedna z najstarszych wciąż aktywnych serii w historii branży gier i Capcom nie zamierza w najbliższej przyszłości odsyłać tytułowego herosa na emeryturę. Właśnie ujawniono, że trwają prace nad kolejną odsłoną cyklu.

PS3
X360