Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiGBA
Okładka Medal of Honor: Infiltrator (GBA)

Medal of Honor: Infiltrator GBA

Bardzo popularna, wojenna seria Medal of Honor wraca na GBA, tym razem doskonale wykorzystując możliwości sprzętowe konsolki Nintendo.

Akcji | FPP | II wojna światowa | tytuły ekskluzywne Nintendo

Game Boy Advance
Okładka Medal of Honor: Infiltrator (GBA)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji GBA:

17listopada2003

28stycznia2004

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bardzo popularna, wojenna seria Medal of Honor wraca na GBA w drugim swym wydaniu, tym razem doskonale wykorzystując możliwości sprzętowe GBA.

Infiltrator to strzelanina z widokiem z góry, w której będziemy przeć przed siebie niszcząc kolejne zastępy wrogów. Całość dzieje się podczas II Wojny Światowej, o czym najbardziej przypominają nam digitalizowane, autentyczne filmiki z frontów tej wojny ukazujące tło historyczne miedzy kolejnymi poziomami! A poziomy zasadniczo dzielą się na dwa rodzaje – te, w których strzelamy wędrując z dołu do góry, oraz występujące w mniejszości levele, w których niszczymy wrogów precyzyjnie strzelając z widoku z pierwszej osoby. Podczas pojedynków będziemy wykorzystywać różne sposoby walki i różne rodzaje broni, dopasowując nasze działania do formacji wroga czy tez wykorzystywać ukształtowanie terenu. Zadania będą się od siebie różnić – to będziemy musieli znaleźć jakąś ważną personę, to wykraść jakieś dokumenty lub tez po prostu rozprawić się z wszystkimi na danym poziomie, na czym zresztą i tak polega cala zabawa. Etapy są ciekawie zaprojektowane, wymuszają pewne taktyczne działanie, a graficznie także nie znudzą gracza. Większość misji przebędziemy pieszo, ale znajda się także takie, które pozwolą nam zasiąść np. za sterami czołgu. Arsenał broni jest raczej standardowy: od karabinów maszynowych przez granaty po bazookę. Najsłabszą stroną Infiltratora wydaje się być sterowanie; w misjach z widokiem z góry często nie będziemy trafiać tam gdzie byśmy chcieli (możemy strzelać w czterech kierunkach + ukosy – brak pośrednich kierunków prowadzenia ognia).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 80 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 119 PLN

Gry podobne do Medal of Honor: Infiltrator

Klasyfikacja PEGI Medal of Honor: Infiltrator

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Nowy Medal of Honor oficjalnie zapowiedziany!
Nowy Medal of Honor oficjalnie zapowiedziany!

wiadomość2 grudnia 2009

Koncern Electronic Arts przerwał kilkutygodniowe milczenie i zapowiedział oficjalnie nową odsłonę marki Medal of Honor. Produkcja zatytułowana po prostu Medal of Honor ma stanowić pewnego rodzaju restart serii – ma w tym pomóc przede wszystkim osadzenie akcji gry w czasach współczesnych. Produkcja zostanie wydana na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 w 2010 roku.

Medal of Honor w Afganistanie

wiadomość27 maja 2008

Choć Call of Duty jest serią znacznie młodszą niż konkurencyjny Medal of Honor, to jednak jej producent już zdążył zdać sobie sprawę, że nie można ograniczać się tylko do tematyki II Wojny Światowej. W wyniku tego faktu gracze otrzymali Call of Duty 4: Modern Warfare, jedną z najlepszych gier ubiegłego roku. Jak donosi lipcowy numer magazynu Electronic Gaming Monthly, być może ojciec pójdzie w ślady syna.

"Europejski Szturm" zamiast Medal of Honor: Dogs of War

wiadomość2 marca 2005

Tylko dwa tygodnie pozostały do rynkowego debiutu nowej pozycji elektroniczno-rozrywkowej, osadzonej w realiach II Wojny Światowej i noszącej nazwę Brothers in Arms: Road to Hill 30. Pewnikiem autorów z Gearbox Software inspirowała m.in pamiętna gra Medal of Honor: Allied Assault sprzed trzech lat. Naturalnie ujrzymy kolejną odsłonę serii MoH – developerzy dokonali właśnie zmian w projekcie.