Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiGBA
Okładka Medal of Honor: Infiltrator (GBA)
OkładkaMedal of Honor: Infiltrator (GBA)

Medal of Honor: Infiltrator GBA

Bardzo popularna, wojenna seria Medal of Honor wraca na GBA, tym razem doskonale wykorzystując możliwości sprzętowe konsolki Nintendo.

Akcji | FPP | II wojna światowa | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Medal of Honor: Infiltrator Premiera GBA

17listopada2003

pudełko PL

28stycznia2004

producent: Netherock wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Medal of Honor: Infiltrator

Doom II

Doom (1993)

Dead to Rights

Bardzo popularna, wojenna seria Medal of Honor wraca na GBA w drugim swym wydaniu, tym razem doskonale wykorzystując możliwości sprzętowe GBA.

Infiltrator to strzelanina z widokiem z góry, w której będziemy przeć przed siebie niszcząc kolejne zastępy wrogów. Całość dzieje się podczas II Wojny Światowej, o czym najbardziej przypominają nam digitalizowane, autentyczne filmiki z frontów tej wojny ukazujące tło historyczne miedzy kolejnymi poziomami! A poziomy zasadniczo dzielą się na dwa rodzaje – te, w których strzelamy wędrując z dołu do góry, oraz występujące w mniejszości levele, w których niszczymy wrogów precyzyjnie strzelając z widoku z pierwszej osoby. Podczas pojedynków będziemy wykorzystywać różne sposoby walki i różne rodzaje broni, dopasowując nasze działania do formacji wroga czy tez wykorzystywać ukształtowanie terenu. Zadania będą się od siebie różnić – to będziemy musieli znaleźć jakąś ważną personę, to wykraść jakieś dokumenty lub tez po prostu rozprawić się z wszystkimi na danym poziomie, na czym zresztą i tak polega cala zabawa. Etapy są ciekawie zaprojektowane, wymuszają pewne taktyczne działanie, a graficznie także nie znudzą gracza. Większość misji przebędziemy pieszo, ale znajda się także takie, które pozwolą nam zasiąść np. za sterami czołgu. Arsenał broni jest raczej standardowy: od karabinów maszynowych przez granaty po bazookę. Najsłabszą stroną Infiltratora wydaje się być sterowanie; w misjach z widokiem z góry często nie będziemy trafiać tam gdzie byśmy chcieli (możemy strzelać w czterech kierunkach + ukosy – brak pośrednich kierunków prowadzenia ognia).

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6,8 / 10 na podstawie 80 głosów czytelników.

Medal of Honor: Infiltrator cena w dniu premiery: 119 PLN

Klasyfikacja PEGI Medal of Honor: Infiltrator

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.