Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Marvel Battle Lines (AND)
OkładkaMarvel Battle Lines (AND)

Marvel Battle Lines

Karcianka na licencji komiksowego uniwersum Marvela, w której występuje plejada bohaterów i złoczyńców znanych z komiksów, filmów i bajek (m.in. Iron Man, Loki, Kapitan Ameryka, Czarna Pantera, Ghost Rider i wielu, wielu innych).

Strategiczne | zagraj za darmo | taktyczne | superbohaterowie | karciane | na 2 osoby | Marvel Comics | superłotrzy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Marvel Battle Lines Premiera

24paź2018

AND iOS

producent: Nexon wydawca: Nexon Strona oficjalna

Marvel Battle Lines jest grą karcianą opartą na licencji komiksowego świata Marvela. Budując swoje talie, dobieramy przeróżnych supebohaterów i superłotrów (m.in. Thanos, Hulk, Iron Man, Loki, Kapitan Ameryka, Czarna Pantera, Ghost Rider i wielu, wielu innych). Za stworzenie tego tytułu odpowiada firma Nexon.

Fabuła

Kosmiczny sześcian został rozbity, sprowadzając potworny chaos na uniwersum Marvela. Bohaterowie i złoczyńcy muszą połączyć siły, by zebrać fragmenty artefaktu i przywrócić równowagę we wszechświecie.

Mechanika

Zabawę w Marvel Battle Lines rozpoczynamy od skomponowania talii kart – do wyboru mamy olbrzymią selekcję bohaterów i złoczyńców znanych z komiksów, filmów i bajek Marvela. Sama rozgrywka przypomina nieco tytuły takie jak Hearthstone czy Warhammer: Age of Sigmar – Champions. Naszym zadaniem jest odebranie całego życia przeciwnikowi poprzez zadawanie obrażeń wystawionymi na stole postaciami (każda z nich posiada przy tym typowe dla siebie zdolności specjalne).

Tym, co wyróżnia Marvel Battle Lines na tle podobnych produkcji jest fakt, że ilość kart, które mogą znajdować się na stole jest ograniczona. Przestrzeń gry składa się z 12 jednakowych pól, co nie pozostaje bez wpływu na zakres możliwości taktycznych oferowanych przez omawiany tytuł – gra zmusza nas do uważnego rozpatrywania decyzji o zagraniu każdej z posiadanych przez nas kart. Dodatkowo, niektóre efekty mogą oddziaływać na konkretny obszar planszy.

Tryby gry

Marvel Battle Lines posiada wyłącznie tryb wieloosobowy.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna omawianej produkcji nie odbiega od standardów, które można zaobserwować w tym gatunku. Interfejs jest przejrzysty, a styl graficzny kart nawiązuje do komiksowych pierwowzorów. Są kolorowe, ładnie zaprojektowane i bez wątpienia mogą się podobać.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Marvel Battle Lines: 12+

Marvel Battle Lines Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS