Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCX360PS3PS2PSPWiiNDS
Okładka Major League Baseball 2K10 (PC)

Major League Baseball 2K10

MLB 2K10

Realistyczny symulator baseballa, wprowadzający do serii szereg poprawek, w tym aktualizację bazy zawodników amerykańskiej ligi Major League Baseball.

Sportowe | baseball

Okładka Major League Baseball 2K10 (PC)

data premiery gry:

2mar2010

PC X360 PS3 PS2 PSP Wii NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Major League Baseball 2K10 to gra sportowa, będąca kolejną odsłoną cyklu symulacji jednego z najpopularniejszych amerykańskich sportów, czyli baseballa. Jej wyprodukowaniem po raz kolejny zajęło się studio Visual Concepts, funkcjonujące pod egidą 2K Sports.

W edycji oznaczonej numerem 2K10 twórcy postawili przede wszystkim na zwiększenie kontroli nad miotaczem oraz pałkarzem. System Total Control Pitching pozwala bardzo dokładnie obrać kierunek rzutu, jego siłę, a także stopień podkręcenia, z kolei Total Control Hitting ułatwia śledzenie nadlatującej piłki i dobranie odpowiedniego kąta uderzenia. Producenci podjęli się również zadania zwiększenia poziomu realizmu – dokonali tego wdrażając do gry szereg nowych animacji nagranych techniką motion capture, a także zaawansowany system statystyczny umożliwiający przeniesienie do wirtualnej rzeczywistości umiejętności oraz ruchy prawdziwych baseballistów.

W trakcie rywalizacji nieodzowną jest opcja Inside Edge, przy pomocy której jesteśmy w stanie pozyskać wszystkie najważniejsze informacje na temat interesującego nas zawodnika – czy to swojego, czy też należącego do drużyny przeciwnej (ważną rolę odgrywają tu skauci i informatorzy). W MLB 2K10 znalazło się również coś dla graczy, preferujących rozgrywkę stworzonym przez siebie zawodnikiem. Tryb My Player pozwala na zaprojektowanie własnego gracza, wybranie zespołu i rozpoczęcie wędrówki, której celem jest dołączenie do największych gwiazd tego sportu w tzw. Hall of Fame.

Z myślą o największych miłośnikach MLB twórcy przygotowali MLB Today – specjalny serwis z aktualizowanymi na bieżąco wiadomościami ze świata amerykańskiej, zawodowej ligi. Po raz kolejny producentom z Visual Concepts udało się także opracować wysokiej klasy oprawę audiowizualną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 54 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7,3 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Major League Baseball 2K10

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Major League Baseball 2K10

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 10.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista
Wieści ze świata (Red Faction, MotoGP 09/10, SOCOM Fireteam Bravo 3)
Wieści ze świata (Red Faction, MotoGP 09/10, SOCOM Fireteam Bravo 3)

wiadomość18 lutego 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Xbox Live Arcade bez gier Midway, Lord British wraca do branży gier, europejskie daty premiery Ninety-Nine Nights II i MotoGP 09/10, kontrowersyjne kody w pudełku z SOCOM Fireteam Bravo 3 i inne. Zapraszamy do lektury.

PC
X360
PS3
PS2
PSP
Wii
NDS