Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCXBOXGCNPS2
Okładka Madden NFL 2003 (PC)
OkładkaMadden NFL 2003 (PC)

Madden NFL 2003

Kolejna edycja sportowej serii o futbolu amerykańskim, w której znalazły się aktualne składy wszystkich zespołów z profesjonalnej ligi NFL z sezonu 2002. Główne zmiany to nowy komentator Al Michaels, dodatkowy tryb minicamp oraz kilka usprawnień wizualnych.

Sportowe | futbol amerykański

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Madden NFL 2003 Premiera

12sie2002

PC PS2 XBOX GCN

Gry podobne do Madden NFL 2003

NFL Blitz 2000

Madden NFL 2001

AFL Live 2003

Madden NFL 2003 to kolejna edycja sportowej serii EA Sports traktująca o futbolu amerykańskim. Jak zwykle znajdziemy tu aktualne składy wszystkich zespołów z profesjonalnej ligi NFL z sezonu 2002, oraz autentyczny cykl rozgrywek ligowych. Nie ma jednak znaczących zmian w porównaniu z poprzednią wersją. Za jedną z najważniejszych należy uznać zmianę sprawozdawcy z Pata Sumealla na Al Michaelsa, którego żywy komentarz znacznie podnosi emocje towarzyszące rozgrywce.

Doszedł nowy tryb zwany „minicamp”, w którym rozgrywać można osiem różnych mini-treningów sprawdzających indywidualne umiejętności futbolowe. Przerobiono również sposób działania trybu „franchise”, dzięki czemu teraz można pracować jako manager przez 30 lat i mieć czas na doprowadzenie klubu do prestiżowych rozgrywek Super Bowl. Kilka usprawnień dotknęło też strony wizualnej gry. Wprowadzono trójwymiarowe cheerleaderki tańczące w przerwach z boku boiska, pojawiły się nowe animacje twarzy zawodników oraz zagrań na boisku. W multiplayer można połączyć się z serwerami EA Sports i prowadzić rozgrywkę w trybach Quick Tournaments, Two-Minute Drill i Mini-Camp Challenge. Wyniki sieciowych zmagań zapisywane są w ogólnodostępnych statystykach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 47 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Madden NFL 2003

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Madden NFL 2003 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 700MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D
PC
PS2
XBOX
GCN