Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS2XBOXGCN
Okładka Madden NFL 2003 (PC)

Madden NFL 2003

Kolejna edycja sportowej serii o futbolu amerykańskim, w której znalazły się aktualne składy wszystkich zespołów z profesjonalnej ligi NFL z sezonu 2002. Główne zmiany to nowy komentator Al Michaels, dodatkowy tryb minicamp oraz kilka usprawnień wizualnych.

Sportowe | futbol amerykański

Okładka Madden NFL 2003 (PC)

data premiery gry:

12sie2002

PC PS2 XBOX GCN
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Madden NFL 2003 to kolejna edycja sportowej serii EA Sports traktująca o futbolu amerykańskim. Jak zwykle znajdziemy tu aktualne składy wszystkich zespołów z profesjonalnej ligi NFL z sezonu 2002, oraz autentyczny cykl rozgrywek ligowych. Nie ma jednak znaczących zmian w porównaniu z poprzednią wersją. Za jedną z najważniejszych należy uznać zmianę sprawozdawcy z Pata Sumealla na Al Michaelsa, którego żywy komentarz znacznie podnosi emocje towarzyszące rozgrywce.

Doszedł nowy tryb zwany „minicamp”, w którym rozgrywać można osiem różnych mini-treningów sprawdzających indywidualne umiejętności futbolowe. Przerobiono również sposób działania trybu „franchise”, dzięki czemu teraz można pracować jako manager przez 30 lat i mieć czas na doprowadzenie klubu do prestiżowych rozgrywek Super Bowl. Kilka usprawnień dotknęło też strony wizualnej gry. Wprowadzono trójwymiarowe cheerleaderki tańczące w przerwach z boku boiska, pojawiły się nowe animacje twarzy zawodników oraz zagrań na boisku. W multiplayer można połączyć się z serwerami EA Sports i prowadzić rozgrywkę w trybach Quick Tournaments, Two-Minute Drill i Mini-Camp Challenge. Wyniki sieciowych zmagań zapisywane są w ogólnodostępnych statystykach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 47 głosów czytelników.

Gry podobne do Madden NFL 2003

Klasyfikacja PEGI Madden NFL 2003

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Madden NFL 2003

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 700MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D
Elektronicy przedłużają umowę z Johnem Maddenem

wiadomość14 lipca 2005

John Madden - ikona futbolu amerykańskiego, komentator meczów (Monday Night Football) oraz analityk stacji ABC, którego nazwisko kojarzy się graczom komputerowym głównie z serią Madden NFL wydawaną przez Electronic Arts, jeszcze przez co najmniej kilka sezonów będzie pojawiać się w tej popularnej grze. Elektronicy podpisali bowiem z Maddenem wieloletnią umowę.

Madden NFL 2003 jutro w sklepach

wiadomość11 sierpnia 2002

Oficjalna strona kolejnej części słynnej sportowej serii firmy Electronic Arts - Madden NFL 2003, została zaktualizowana o długo oczekiwaną wiadomość. Mianowicie już jutro, 12 sierpnia, Madden NFL 2003 trafi do zachodnich sklepów w wersji na komputery PC oraz konsole Xbox, PlayStation 2, PlayStation, GameCube oraz GBA.

PC
PS2
XBOX
GCN