Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Mabinogi Duel (iOS)
OkładkaMabinogi Duel (iOS)

Mabinogi Duel

Utrzymana w konwencji fantasy mobilna gra karciana, opracowana przez twórców pecetowego MMORPG Mabinogi z 2004 roku.

Logiczne | fantasy | zagraj za darmo | karciane | sieciowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mabinogi Duel Premiera

18lis2015

AND

19lis2015

iOS

producent: Devcat wydawca: Nexon Strona oficjalna

Mabinogi Duel to gra karciana utrzymana w konwencji fantasy, przywodząca na myśl wielki hit Blizzarda, Hearthstone: Heroes of Warcraft. Produkcja studia Devcat, autorów pecetowego MMORPG Mabinogi z 2004 roku, została wydana przez firmę Nexon w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Fabuła

Za fabularną bazę gry posłużyłą historia spisana na potrzeby wspomnianego MMORPG Mabinogi. Akcja sieciowego oryginału rozgrywa się w bajkowym, kolorowym świecie fantasy, podzielonym na trzy kontynenty (Uladh, Belvast i Iria), zamieszkałe przez ludzi, elfów i gigantów. W podobnych realiach przychodzi nam kolekcjonować setki kart i tworzyć z nich talie w Mabinogi Duel.

Tryby gry

W Mabinogi Duel zaserwowano dwie podstawowe formy zabawy. Pierwszą z nich jest obszerna, utrzymana w komediowej konwencji kampania dla pojedynczego gracza, zatytułowana Generation 1 – The Lord of Farkka. W jej ramach przemierzamy bajkowe krainy, uczestnicząc w licznych pojedynkach z lokalnymi watażkami, jak i ze znacznie grubszymi rybami. Kampania jest rozbudowywana o kolejne wątki (tzw. Generacje) w ramach aktualizacji, wprowadzających do zabawy także nowe pakiety karty.

Osobom przedkładającym zmagania z żywym przeciwnikiem ponad nawet najbardziej dopracowaną fabułę, z pewnością przypadnie do gustu opcja PvP Arena. Umożliwia ona toczenie karcianych starć z ludźmi z całego świata. Między walkami korzystamy z systemu Real Card Trading, pozwalającego wymieniać się kartami z innymi uczestnikami zabawy (także lokalnie przez WiFi). Pod względem mechaniki grze jest bardzo blisko do szalenie popularnego Hearthstone: Heroes of Warcraft i podobnie jak tam, starcie nie może pozostać nierozstrzygnięte.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Mabinogi Duel: 12+

Mabinogi Duel Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND