Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSAND
Okładka Looney Tunes Dash! (iOS)
OkładkaLooney Tunes Dash! (iOS)

Looney Tunes Dash!

Endless runner stworzony przez firmę Zynga w oparciu o serię popularnych kreskówek z cyklu Zwariowane melodie. Podczas zabawy wcielamy się w Królika Bugsa, Strusia Pędziwiatra i Kaczora Daffy’ego, którzy muszą uciekać przed Elmerem Fuddem, Yosemite Samem i nie tylko.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | seriale animowane | auto-runner

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Looney Tunes Dash! Premiera

12paź2014

AND

18gru2014

iOS

producent: Zynga wydawca: Zynga Strona oficjalna

Gry podobne do Looney Tunes Dash!

Rayman Fiesta Run

Lara Croft: Relic Run

Temple Run 2

Looney Tunes Dash! to gra mobilna na platformę AND i iOS stworzona na podstawie licencji kreskówek Looney Tunes i Merrie Melodies (w Polsce znamy je pod tytułem Zwariowane melodie) wytwórni Warner Bros. Za produkcję odpowiadają deweloperzy ze studia Zynga, znanego casualowym graczom z takich tytułów jak FarmVille 2, Empires and Allies czy też CastleVille.

Mechanika

Podczas rozgrywki w Looney Tunes Dash! na platformę AND i iOS wcielamy się w znanych i lubianych bohaterów, w tym w Królika Bugsa, Strusia Pędziwiatra i Kaczora Daffy’ego, którzy muszą uciekać przed Elmerem Fuddem czy też Yosemite Samem, jak zwykle polujących na zwariowane zwierzaki. Poza tym zabawa nie różni się niczym specjalnym od innych trójwymiarowych endless runnerów pokroju Temple Run albo Lara Croft: Relic Run. Zadaniem graczy jest po prostu bieganie, omijanie przeszkód i zbieranie power-upów, pozwalających np. na chwilowe niszczenie przedmiotów albo latanie. Wraz z upływem czasu i wykonywaniem kolejnych stawianych przed nami zadań, odblokowujemy nowe strefy oraz umiejętności specjalne poszczególnych bohaterów.

Kwestie techniczne

Looney Tunes Dash! na platformę AND i iOS cechuje się dopracowaną oprawą audiowizualną, która stara się być wierna materiałowi źródłowemu. Postacie są dobrze i szczegółowo wykonane, otoczenie zróżnicowane, a wszystko to uzupełniają dodatkowe atrakcje znane z kreskówek, np. babcia karcąca kota, który chce pożreć ptaszka, albo głaz spadający na kojota pędzącego za strusiem.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Looney Tunes Dash!: 12+

AND
iOS