Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Looney Tunes: Cartoon Concerto (NDS)

Looney Tunes: Cartoon Conductor NDS

Looney Tunes: Cartoon Concerto

Prosta gra muzyczna, w której zajmujemy się przygotowywaniem podkładu muzycznego dla zabawnych scenek z udziałem bohaterów "Zwariowanych Melodii". Są to między innymi królik Bugs, kaczor Daffy, czy świnka Porky.

Towarzyskie | filmy animowane | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Looney Tunes: Cartoon Concerto (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

27maja2008

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Looney Tunes: Cartoon Conductor to prosta gra o tematyce muzycznej, przygotowana z myślą o najmłodszym odbiorcy. Za jej opracowanie odpowiedzialna jest firma Amaze Entertainment. Developer ten posiadaczom konsol Nintendo DS powinien też być znany za sprawą takich tytułów jak The Legend of Spyro: The Eternal Night czy Crash of the Titans.

W trakcie właściwej rozgrywki gracz wciela się w postać dyrygenta, ponosząc odpowiedzialność za przygotowanie oprawy dźwiękowej do prezentowanych na ekranie zabawnych scen. W tym celu uczestniczy się w prostej grze muzycznej, polegającej na wykonywaniu określonych akcji w rytm muzyki. W opisywanym przypadku jest to konieczność używania ekranu dotykowego, wchodząc w interakcję z pojawiającymi się obiektami i rysując określone kształty.

Górny ekran konsoli służy wyłącznie do wyświetlania właściwego filmiku. Są to najpopularniejsze scenki zaczerpnięte wprost z tytułowych kreskówek, czyli Zwariowanych Melodii. W zależności od wybranej przez siebie sceny na ekranie widoczne są tak znane postaci jak królik Bugs, świnka Porky, kaczor Daffy, kot Sylwester czy Tweety. Zabawa cechuje się niskim poziomem skomplikowania. Ponadto poprawne zaliczenie każdej sceny nagradzane jest wyświetleniem pełnego filmu z udziałem wspomnianych wcześniej bohaterów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 3.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Looney Tunes: Cartoon Conductor

Klasyfikacja PEGI Looney Tunes: Cartoon Conductor

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Nowa gra z serii Looney Tunes
Nowa gra z serii Looney Tunes

wiadomość13 marca 2008

Co jest, doktorku? Lubisz gry z serii Looney Tunes? W takim razie mam dla Ciebie dobrą wiadomość – Sci/Eidos na mocy umowy z Warner Bros wyda niebawem Looney Tunes: Cartoon Conductor dla konsoli Nintendo DS.