Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Littlest Pet Shop: Winter (NDS)
OkładkaLittlest Pet Shop: Winter (NDS)

Littlest Pet Shop: Winter NDS

Littlest Pet Shop: Winter to gra dla dziewczynek w wieku 6-12 lat, w której zajmujemy się wchodzeniem w interakcje z zabawnie wykonanymi zwierzakami w zimowej scenerii. W wolnych chwilach zdobywamy nowe akcesoria i przystępujemy do prostych minigier.

Zręcznościowe | seriale animowane | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Littlest Pet Shop: Winter Premiera NDS

14października2008

pudełko PL

14listopada2008

producent: Electronic Arts Inc. wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Littlest Pet Shop: Winter

The Sims 2

MySims

Animal Crossing: Wild World

Littlest Pet Shop to produkcja przygotowana z myślą o dziewczynkach w wieku 6-12 lat, bazująca na popularnych zabawkach sprzedawanych przez koncern Hasbro. Opisywana gra oferuje możliwość wchodzenia w różnorakie interakcje z zabawnie wykonanymi zwierzakami.

Główne zadania gracza to eksploracja okolicy oraz obserwacja życia miliusińskich. Zwierzaki, z którymi można się bawić, pojawiają się w 20 głównych odmianach. Rozgrywka może toczyć się wewnątrz sklepu zoologicznego lub w specjalnie przygotowanych fikcyjnych światach. W omawianej wersji na DS-a dokonuje się wyboru pomiędzy dwoma głównymi światami – placem dla zwierząt oraz lodową krainą. Sporą ciekawostką jest opcja wydawania przyjęć dla swoich podopiecznych, na przykład w celu uczczenia rocznicy ich urodzin.

Ważną rolę odgrywa zbieranie ukrytych w różnych miejscach monet. Pozyskane w ten sposób fundusze przeznacza się przede wszystkim na poprawienie wystroju sklepu, wybierając spośród około stu akcesoriów. Ponadto uzyskuje się dostęp do nowych zestawów do zabawy.

Dodatkową atrakcję Littlest Pet Shop stanowią proste mini-gry. Wygrywanie kolejnych zabaw odblokowuje dostęp między innymi do nowych zwierzaków. Mini-gry można podzielić na wyzwania wymagające wykazania się dużą zręcznością oraz zadania zakładające odrobinę pomyślunku.

Oprawę wizualną Littlest Pet Shop dostosowano do upodobań młodszych użytkowników. Na uwagę zasługuje fakt, iż zwierzaki dopasowano wyglądem do stworków znanych z zabawek firmy Hasbro. Wersja na DS-a jakościowo wypada na zdecydowanie niższym poziomie od edycji na Wii. Warto natomiast zwrócić uwagę na obsługę ekranu dotykowego handhelda oraz możliwość jednoczesnej obserwacji otoczenia na dwóch ekranach.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Littlest Pet Shop: Winter

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.