Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Line of Defense (PC)

Line of Defense PC

Przygotowana przez studio 3000AD futurystyczna strzelanina MMOFPP. Akcja gry Line of Defense toczy się na odległej planecie Lyrius, będącej od lat miejscem badań prowadzonych przez Imperium GALCOM.

Akcji | FPP | science fiction | zagraj za darmo | MMOFPS | FPS | indie | MMO | strzelanki

PC Windows
Okładka Line of Defense (PC)

producent: BC3000AD

wydawca: BC3000AD

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

11września2014

wczesny dostęp

2022

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Line of Defense to gra MMOFPS osadzona w realiach science fiction. Jest to produkcja niezależnego studia 3000AD znanego głównie z serii komicznej symulatorów Battlecruiser oraz Universal Combat. Wszystkie projekty tego zespołu toczą się w jednym spójnym futurystycznym uniwersum i Line of Defense stanowi kolejną cegiełkę rozbudowującą fabularną wizję autorów.

Akcja gry toczy się na odległej planecie Lyrius, na której powierzchni potężne imperium GALCOM wybudowało szereg centrów naukowych zajmujących się rozwojem technologii militarnej i biologicznej. Po kilku dekadach badań naturalne zasoby planety uległy jednak wyczerpaniu i GALCOM skoncentrowało swoją uwagę na innych miejscach. Sytuację tę wykorzystała frakcja Terran przeciwstawiająca się władzy imperium. Rebelianckie oddziały szybko przejęły kontrolę nad bazami na Lyrius i wymordowały wszystkich, którzy odważyli im się przeciwstawić. Wzmocnieni tymi zdobyczami Terranie rozpoczęli następnie wojnę przeciwko siłom GALCOM'u w całym systemie planetarnym.

Line of Defense to gra MMOFPS, która umożliwia wzięcie udziału w gigantycznych sieciowych bitwach. Gracze mogą wcielić się zarówno w żołnierzy GALCOM, jak i Terran. Głównym celem rozgrywki jest przejmowanie kontroli nad czterema bazami zlokalizowanymi na czterech kontynentach Lyrius. W bitwie biorą udział zarówno oddziały piechoty, jak i pojazdy morskie oraz powietrzne. Walka toczy się również na orbicie. Cały konflikt rozgrywany jest w jednym wirtualnym świecie, który ulega ciągłym zmianom na skutek działań samych graczy.

Gra koncentruje się wyłącznie na walkach z innymi ludźmi (PvP), toczonych na olbrzymich rozmiarów poziomach, które obejmują zarówno powierzchnię planety, jak i stacje kosmiczne na jej orbicie. Na jednej mapie może się jednocześnie bawić się maksymalnie 256 osób. Przed dołączeniem do wojny musimy stworzyć własną postać, którą potem będziemy regularnie rozwijali. Gra nie narzuca sztywnych klas i zamiast tego umożliwia dowolne wybieranie umiejętności i kupowanie ekwipunku. Autorzy zaoferowali też szerokie opcje społecznościowe, które pozwalają na łatwe tworzenie gildii, na następnie budowane dla nich baz i wzmacnianie swoich sił kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję żołnierzami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 3.2 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Gry podobne do Line of Defense

Wymagania wiekowe Line of Defense

16+