Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka LEGO Quest & Collect (AND)
OkładkaLEGO Quest & Collect (AND)

LEGO Quest & Collect

Opracowana z myślą o urządzeniach mobilnych przygodowa gra akcji studia TT Fusion, wykorzystująca licencję popularnych duńskich klocków.

Akcji | LEGO | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

LEGO Quest & Collect Premiera

12lip2017

iOS AND

LEGO Quest & Collect to wydana na mobilny system AND i iOS przygodowa gra akcji. Korzysta ona z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Traveller’s Tales, mające na koncie wiele innych produkcji opartych na licencji najsłynniejszych klocków świata, takich jak LEGO The Lord of the Rings, LEGO Jurassic World, LEGO Marvel's Avengers czy seria LEGO Batman.

Fabuła

Fabuła gry obraca się wokół knowań złoczyńcy znanego jako Szalony Stwórca, który uwięził wielu mieszkańców Krainy Klocków. Naszym zadaniem jest ich uwolnienie oraz obalenie tyrana.

Mechanika

Wydane na system AND i iOS LEGO Quest & Collect jest grą akcji wzbogaconą elementami przygodowymi. Podczas rozgrywki przebijamy się przez pełne wrogów mapy, a okazjonalnie musimy zmierzyć się także z prostymi zagadkami. W trakcie przygód kierujemy kilkuosobowym oddziałem wojowników, z których każdy dysponuje unikalnymi zdolnościami specjalnymi.

Cała zabawa obraca się wokół kolekcjonowania figurek postaci, które wykorzystujemy potem podczas misji. W sumie jest ich ponad setka i autorzy nie ograniczyli się do jednej linii klocków, czerpiąc bohaterów z całej oferty firmy. Możemy więc pokierować herosami m.in. z zestawów LEGO City, LEGO Minifigures, LEGO Castle, LEGO Pirates oraz LEGO Ninjago.

W trakcie rozgrywki zbieramy tzw. cegiełki dusz, pozwalające odblokować kolejnych herosów. Natomiast pomiędzy wyprawami zajmujemy się rozbudową dioramy, pełniącej rolę bazy, gdzie stawianie budynków zapewnia konkretne bonusy bohaterom.

Tryby gry

Gra oferuje ponad setkę poziomów dla pojedynczego gracza. Dostępne są również tryby alternatywne, takie jak codziennie zmieniający się loch czy wieża Szalonego Stwórcy, gdzie próbujemy dotrzeć na jak najwyższe piętro. Nie zapomniano także o opcji sieciowego PvP, w ramach której mogą zmierzyć się dwie trzyosobowe grupy użytkowników.

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-6  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe LEGO Quest & Collect: Odpowiednia dla każdego wieku.

LEGO Quest & Collect Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND