Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDPCiOS
Okładka LEGO Legacy: Heroes Unboxed (AND)
OkładkaLEGO Legacy: Heroes Unboxed (AND)

LEGO Legacy: Heroes Unboxed

Casualowe taktyczne RPG oferowane w modelu free-to-play. W czasie zabawy w LEGO Legacy: Heroes Unboxed gracze toczą potyczki i budują obiekty, wykorzystując do tego klocki LEGO. Za powstanie gry odpowiada studio Gameloft.

RPG | zagraj za darmo | LEGO | taktyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

LEGO Legacy: Heroes Unboxed Premiera

26lip2019

PC

24lut2020

AND iOS

producent: Gameloft wydawca: Gameloft Strona oficjalna

Gry podobne do LEGO Legacy: Heroes Unboxed

Star Wars: Galaxy of Heroes

Etherlords (Arena)

Marvel Strike Force

LEGO Legacy: Heroes Unboxed to mobilne taktyczne RPG, bazujące na licencji popularnych klocków LEGO. Tytuł oferowany jest w modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Za produkcję i wydanie odpowiada Gameloft.

Fabuła

Akcja LEGO Legacy: Heroes Unboxed toczy się w ruinach miasta Piptown. Zadanie polega na jego odbudowie. Wraz z postępem przygody gracz stopniowo przyłącza do swojej ekipy kolejne postacie, które pomagają mu w osiągnięciu celu.

Mechanika

W LEGO Legacy: Heroes Unboxed zabawa opiera się na toczeniu bitew pomiędzy dwiema drużynami. Każda ekipa składa się z postaci pochodzących ze znanych zestawów LEGO (np. City, Castle, Ninjago czy Pirates). Każda z nich charakteryzuje się określonymi zdolnościami. Dodatkowo wraz z postępami w zabawie można ulepszać bohaterów, przypisując im nowe umiejętności, oraz tworzyć własne figurki z gotowych elementów.

Podczas starć gracz wybiera daną zdolność oraz cel ataku. Każda z postaci posiada swój własny pasek odnowienia, ładowany stopniowo w toku starcia. Dopiero po jego zapełnieniu bohater może wykonać ruch.

LEGO Legacy: Heroes Unboxed oferuje także segment, w którym gracz może budować konstrukcje z klocków LEGO. Powstałe w ten sposób obiekty zwiększają możliwości bojowe figurek z należących do nich zestawów.

Tryby gry

W LEGO Legacy: Heroes Unboxed możemy spróbować swoich sił w kampanii dla jednego gracza lub stanąć do walki z innymi osobami. Dodatkowo produkcja oferuje funkcje społecznościowe, umożliwiając zrzeszanie się w gildie oraz pożyczanie figurek.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-6  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe LEGO Legacy: Heroes Unboxed: 12+

LEGO Legacy: Heroes Unboxed Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS
PC