Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka League of Angels II (WWW)

League of Angels II WWW

Kontynuacja przeglądarkowej gry MMORPG League of Angels. Podobnie jak pierwsza odsłona, dwójka jest tytułem free-to-play z mikropłatnościami. League of Angels II zaprasza graczy do świata fantasy, w którym trwa ciągła walka z siłami zła.

RPG | fantasy | turowe | zagraj za darmo | MMO | jRPG

WWW
Okładka League of Angels II (WWW)

producent: GTArcade

wydawca: GTArcade

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

7kwietnia2016

Kolekcja gier
Obserwuj grę

League of Angels II na WWW to przeglądarkowa gra MMORPG, będąca kontynuacją League of Angels z 2014 roku. Produkcja została stworzona przez firmę GTArcade, czyli dewelopera odpowiadającego również za część pierwszą. Tytuł udostępniany jest za darmo, ale występują w nim mikropłatności oraz system energii.

Mechanika

Historia z League of Angels II nie wyróżnia się niczym szczególnym od fabuł innych gier tego typu. Podczas zabawy trafiamy więc do fantastycznego świata, gdzie musimy pokonać siły zła. W początkowych etapach rozgrywki poznajemy podstawowe zasady, walcząc ze stosunkowo słabymi przeciwnikami, a dopiero po osiągnięciu odpowiedniego poziomu doświadczenia możemy zacząć prawdziwą przygodę.

Walka w produkcji studia GTArcade odbywa się w systemie turowym, który można w pełni zautomatyzować, dzięki czemu nasza kilkuosobowa drużyna samodzielnie wyprowadza kolejne ciosy i ataki specjalne. W związku z tym bardzo ważnym elementem rozgrywki jest odpowiednie dobranie bohaterów i wyposażenia oraz levelowanie postaci. Za starcia otrzymujemy bowiem punkty doświadczenia, które w przerwach pomiędzy bitwami wykorzystujemy na ulepszanie zdolności specjalnych. Ponadto zdobywamy też nowe przedmioty (np. bronie), które następnie możemy dodatkowo wzmocnić u kowala. Wszystko to uzupełniają opcje taktyczne, umożliwiające chociażby odpowiednie rozstawienie członków drużyny, by wykorzystać ich mocne i zniwelować słabe strony. Poszczególnych bohaterów czasami otrzymujemy w ramach nagród, ale w przypadku wartościowych herosów musimy się nieco bardziej postarać lub przygotować prawdziwą gotówkę.

Tryby gry

Produkcja oferuje szereg trybów rozgrywki i choć jest to gra MMORPG, to twórcy przygotowali również możliwość zabawy w samotności (pomijając samouczek), np. w trybie Arena, gdzie walczymy o punkty pozwalające na zakup przedmiotów. W miarę postępów otrzymujemy dostęp do bardziej zaawansowanych opcji, np. możliwości walki z innymi graczami czy też dołączenia do gildii. Ponadto dostępne są rozmaite minimisje i dzienne zadania, umożliwiające pozyskanie pomniejszych nagród.

Kwestie techniczne

League of Angels II na WWW to trójwymiarowa produkcja, której akcja obserwowana jest przeważnie z boku. Tytuł, jak na grę przeglądarkową, prezentuje przyzwoity poziom, m.in. dzięki ciekawemu stylowi wizualnemu nawiązującemu do japońskich gier RPG, czy też efektownym atakom specjalnym.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 2,7 / 10 na podstawie 77 głosów czytelników.

Gry podobne do League of Angels II

Wymagania wiekowe League of Angels II

odpowiednia dla każdego wieku