Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka League of Angels (WWW)

League of Angels WWW

Przeglądarkowe MMORPG z elementami strategicznymi utrzymane w typowo azjatyckiej stylistyce. League of Angels jest produkcją free-to-play z mikropłatnościami. Akcja gry przenosi nas do świata fantasy, którego dotychczasowi protektorzy, tzw.

RPG | fantasy | turowe | zagraj za darmo | MMORPG | elementy strategiczne | przeglądarkowe | RPG akcji

WWW
Okładka League of Angels (WWW)

producent: GTArcade

wydawca: GTArcade

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

14lutego2014

Kolekcja gier
Obserwuj grę

League of Angels jest utrzymaną w typowo azjatyckiej stylistyce przeglądarkową grą MMORPG z elementami strategicznymi. Tytuł został przygotowany przez firmę GTArcade, będącą częścią wiodącego światowego wydawcy gier online – koncernu Youzu Games z Hong-Kongu.

Akcja gry przenosi nas do świata fantasy, który, znany ze swego piękna oraz splendoru, przez całe wieki był oazą pokoju i bezpieczeństwa za sprawą Ligi potężnych istot, nazywanych przez niektórych aniołami. Jednak pewnego dnia złowrogi Suurde odebrał aniołom ich moc i zaczął sukcesywnie eliminować bezbronne stworzenia. W obronie Ligi stanęli jednak ludzie, próbując na nowo zaprowadzić porządek w krainie i przywrócić swym długoletnim protektorom ich dawną moc. Gracze wcielają się w rolę śmiałków, którzy z pomocą aniołów stawią czoła siłom zła, kontrolowanym przez Suurde.

Przystępując do zabawy, tworzymy swojego bohatera, decydując o jego wyglądzie i klasie (tu do wyboru jedynie Warrior bądź Mage). Po zaliczeniu samouczka przechodzimy do rozgrywki właściwej, której meritum stanowi wykonywanie kolejnych questów fabularnych. Podczas eksploracji werbujemy do naszej drużyny kolejnych bohaterów, tworząc armię zdolną stawić czoła siłom zła. Walka odbywa się w typowym trybie turowym, a rola gracza ograniczona została do minimum, gdyż większość starcia przebiega w sposób automatyczny. Za zdobywane podczas walki doświadczenie oraz złoto, możemy ulepszać zdolności naszego bohatera i wyposażać go w nową broń, przedmioty i elementy wyposażenia.

Mechanika zabawy nie odbiega w sposób znaczący od innych przeglądarkowych gier MMORPG, na czele z Legend Online. Atutem League of Angels jest jednak spora ilość trybów rozgrywki, pozwalających graczom spędzać czas z grą w ulubiony przez nich sposób. Oprócz głównego trybu PvE w grze nie zabrakło bowiem licznych trybów rozgrywki PvP, w których rywalizujemy z innymi graczami, bądź łączymy swe siły w potyczkach z potężnymi komputerowymi przeciwnikami. Całość uzupełniają liczne poboczne mini-gry, urozmaicające rozgrywkę i pozwalające zarobić cenne dodatkowe punkty doświadczenia oraz złoto.

Pod względem oprawy League of Angels wyrasta ponad przeglądarkową przeciętność, oferując atrakcyjną, ręcznie rysowaną grafikę oraz wpadającą w ucho ścieżkę dźwiękową. Jak większość podobnych produkcji, gra korzysta z typowego modelu free-to-play z mikropłatnościami. Unikalna broń i przedmioty, nabywane za realną gotówkę, znacznie ułatwiają rozgrywkę i zapewniają znaczącą przewagę nad graczami, korzystającymi wyłącznie z opcji darmowej rozgrywki. Autorzy przewidzieli też możliwość posiadania płatnego członkostwa Premium, gwarantującego szereg dodatkowych korzyści.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 3,9 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Gry podobne do League of Angels

Wymagania wiekowe League of Angels

odpowiednia dla każdego wieku