Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Konie i kucyki: Jezdze konno! (PC)

Konie i kucyki: Jeżdżę konno! PC

Konie i kucyki: Jezdze konno!

Gra jeździecka dla młodszych graczy, dzięki której możemy przystępować do turniejów na gotowych trasach lub na własnoręcznie zaprojektowanych placach.

Towarzyskie

PC Windows
Okładka Konie i kucyki: Jezdze konno! (PC)

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

29maja2009

29maja2009

pudełko PL

Konie i Kucyki: Jeżdżę Konno! to tytuł przeznaczony dla graczy w wieku od siedmiu lat. Podobnie jak w innych grach z tej serii (Najlepsi przyjaciele oraz Akademia jazdy konnej), stajemy przed okazją do odbywania wycieczek krajoznawczych na grzbiecie wybranego przez siebie konia. W trakcie rozgrywki wcielamy się w postać nastoletniej Larki, która postanawia pomóc swojej przyjaciółce Sarze w zatrzymaniu ulubionego konia. Główna bohaterka planuje również wzięcie udziału w zawodach jeździeckich celem pokonania odwiecznej rywalki Antonii.

Właściwa zabawa polega przede wszystkim na sprawowaniu troskliwej opieki nad posiadanym koniem. Zwierzę musimy więc karmić oraz właściwie pielęgnować, a ponadto producent przewidział możliwość zmiany jego wyglądu (m.in. inne umaszczenie czy kolor grzywy). Dodatkowo zwierzaka musimy utrzymywać w dobrej kondycji i możemy wspólnie trenować pod kątem występów w różnych typach turniejów.

Producent przygotował kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki. Oprócz swobodnych przejażdżek możemy także bawić się z przyjaciółmi oraz przystępować do licznych zawodów jeździeckich, polegających między innymi na wykonywaniu skoków przez przeszkody. Bardzo ciekawym elementem gry jest możliwość własnoręcznego projektowania placów, na których mają być rozegrane turnieje. Odbywa się to z użyciem prostego w obsłudze edytora, z pomocą którego możemy rozmieścić przeszkody, wybrać konkurencje czy wytyczyć trasę.

Oprawa wizualna Jeżdżę Konno! prezentuje zbliżony poziom wykonania do innych tytułów z tej serii, tak więc najwięcej uwagi poświęcono szczegółowej animacji ruchów konia oraz jeźdźca. Na uwagę zasługuje fakt, iż dysponujemy dużą swobodą eksploracji okolicy, między innymi terenów leśnych oraz rozległych polan.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran    

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 39,99 PLN

Gry podobne do Konie i kucyki: Jeżdżę konno!

Wymagania wiekowe Konie i kucyki: Jezdze konno!

odpowiednia dla każdego wieku