Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS2
Okładka King of Fighters: Maximum Impact (PS2)
OkładkaKing of Fighters: Maximum Impact (PS2)

King of Fighters: Maximum Impact PS2

King of Fighters: Maximum Impact - debiut w trójwymiarze jednej z najpopularniejszych serii konsolowych bijatyk. Wybieramy spośród postaci znanych z poprzednich odsłon oraz zupełnie nowych. Walczymy na wielu różnorodnych arenach.

Bijatyki | 2D | na 2 osoby | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

King of Fighters: Maximum Impact Premiera PS2

12października2004

producent: SNK Playmore wydawca: SNK Playmore Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do King of Fighters: Maximum Impact

Tekken 5

Def Jam: Fight for NY

Fight Club

King of Fighters: Maximum Impact to pierwsza część serii bijatyk osadzona w pełnym trójwymiarze. Sama seria liczy sobie już dziesięć lat, kiedy to King of Fighters zadebiutował na platformie NeoGeo. Gra łączyła w sobie bohaterów znanych z innych bijatyk firmy SNK.

Pomimo przeniesienia w trójwymiar gra zachowuje klimat poprzedniczek, a dodatkowo daje zupełnie nowe możliwości. W związku z dodaniem nowych płaszczyzn dochodzą nowe ruchy, takie jak turlanie się w głąb lub w stronę ekranu. Spotykamy tu 24 postacie znane z dwuwymiarowych odsłon King of Fighters (Ryo Sakazaki, Terry Bohard, Ralf Jones, Yuri...), jednak pojawia się również dziesiątka nowych wojowników (z czego czterech ukrytych). Wszystkich obdarzono różnorodnymi combosami, które teraz wyprowadzamy za pomocą nowego, wygodniejszego systemu. Za sukcesy odnoszone w grze jesteśmy wynagradzani nowymi strojami dla bohaterów czy arenami do walk.

Bez trudu rozpoznajemy, że King of Fighters: Maximum Impact to sequel bijatyki rodem z Japonii, a to dzięki odpowiedniemu udźwiękowieniu, pełnemu japońskich tekstów. Postacie przeniesiono w trójwymiar bardzo sprawnie - niemal niczym nie różnią się od dwuwymiarowych odpowiedników.

W King of Fighters: Maximum Impact istnieje, oczywiście, możliwość gry we dwójkę. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy podłączyli do konsoli dwa pady i zaczęli pojedynkować się z kumplem.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6,7 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI King of Fighters: Maximum Impact

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

King of Fighters: Maximum Impact Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB