Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWWW
Okładka Kartuga (WWW)
OkładkaKartuga (WWW)

Kartuga WWW

Kartuga to pirackie MMO rozgrywane z poziomu przeglądarki. Gracze wcielają się w kapitanów potężnych masztowców. Czas w wirtualnym świecie spędzają głównie na toczeniu bitew morskich i szukaniu skarbów. Gra korzysta z modelu darmowego uzupełnionego o dobrowolne mikropłatności.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | piraci | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kartuga Premiera WWW

anulowana

producent: InnoGames wydawca: InnoGames Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Kartuga to przeglądarkowe MMO utrzymane w klimatach pirackich. Jest to produkcja specjalizującej się w tego typu tytułach firmy InnoGames. Całość oparto na modelu darmowym z mikropłatnościami.

Wcielamy się w kapitanów statków. Zabawa polega głównie na toczeniu bitew morskich, zarówno przeciwko innym graczom, jak i ramię w ramię z nimi przeciwko wspólnym wrogom. Nasz masztowiec należy do jednej z trzech klas – do wyboru jest pełen gracji Niszczyciel, potężny Protektor oraz nadający się do wielu różnych zadań Inżynier. Każdy z tych typów posiada własną charakterystykę i zdolności specjalne. Wszystko to zostało zaprojektowane tak, aby statki w rzeczywistości pełniły rolę postaci graczy.

Większość czasu spędzamy żeglując po rozległych oceanach, które podzielone zostały na trzy oddzielne rejony. Każdy z nich zamieszkują inne frakcje. Za postępy w zabawie nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia potrzebnymi do odblokowania nowych umiejętności, statków i przedmiotów.

Bitwy morskie rozgrywane są w czasie rzeczywistym, a ich wygranie wymaga zarówno sprytu, jak i zręcznych palców. Gra umożliwia łatwe zakładanie gildii, a potyczki pomiędzy licznymi grupami graczy są jedną z głównych atrakcji Kartugi. Pomiędzy starciami możemy zająć się poszukiwaniami skarbów. Nie brakuje też misji pobocznych, w których walczymy z jednostkami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 9.4 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Kartuga: Odpowiednia dla każdego wieku.