Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Jungle Clash (iOS)
OkładkaJungle Clash (iOS)

Jungle Clash

Opracowana przez studio My.com mobilna strategia czasu rzeczywistego, wzbogacona elementami karcianki. Jungle Clash nie ma klasycznej warstwy fabularnej, a rozgrywka koncentruje się na sieciowych potyczkach PvP pomiędzy graczami.

Strategiczne | RTS | zagraj za darmo | karciane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jungle Clash Premiera

1lip2016

iOS AND

producent: My.com wydawca: My.com Strona oficjalna

Gry podobne do Jungle Clash

The Witcher Battle Arena

Clash Royale

Spellbinders

Jungle Clash to wydana na mobilny system AND i iOS sieciowa strategia czasu rzeczywistego, wzbogacona elementami karcianki. Produkcję opracowało studio My.com. Korzysta ona z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Fabuła

Gra nastawiona jest na rozgrywki sieciowe, dlatego nie zawiera żadnej warstwy fabularnej. Zgodnie z tytułem, starcia koncentrują się na walkach w dżunglach, a dorzucono do tego elementy estetyki science fiction, dzięki czemu w potyczkach obie strony wykorzystują futurystyczne uzbrojenie.

Mechanika

Pod względem mechaniki wydana na platformę AND i iOS gra Jungle Clash to sieciowa strategia koncentrująca się na potyczkach typu PvP, w których naprzeciwko siebie staje dwóch użytkowników. Obaj zajmują stanowiska na przeciwległych stronach mapy, a ich zadaniem jest zniszczenie centrum dowodzenia rywala. W tym celu wysyłają w bój z góry ustalonymi ścieżkami jednostki ofensywne. Równocześnie trzeba także dbać o własne zaplecze, budując struktury obronne.

Do tego rozgrywkę urozmaicają elementy zaczerpnięte z karcianek. W ich ramach musimy kolekcjonować karty, przywołujące jednostki czy aktywujące różnorodne pomocne efekty, i tworzyć z nich talie. Dodatkowym aspektem wpływającym na starcia są postacie generałów, dysponujących umiejętnościami specjalnymi potrafiącymi często odmienić losy całej bitwy.

Kwestie techniczne

Gra wykonana została w ładnym 2D, utrzymanym w kreskówkowym stylu. Grafika pełna jest jasnych kolorów i prostych kształtów, co nie tylko prezentuje się atrakcyjnie, ale również zapewnia dużą czytelność wydarzeń na mapie.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Jungle Clash: 12+

Jungle Clash Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND