Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Jungle Clash (AND)

Jungle Clash

Opracowana przez studio My.com mobilna strategia czasu rzeczywistego, wzbogacona elementami karcianki. Jungle Clash nie ma klasycznej warstwy fabularnej, a rozgrywka koncentruje się na sieciowych potyczkach PvP pomiędzy graczami.

Strategiczne | RTS | zagraj za darmo | karciane

Okładka Jungle Clash (AND)

producent: My.com

wydawca: My.com

Strona oficjalna

data premiery gry:

1lip2016

iOS AND

Jungle Clash to wydana na mobilny system AND i iOS sieciowa strategia czasu rzeczywistego, wzbogacona elementami karcianki. Produkcję opracowało studio My.com. Korzysta ona z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Fabuła

Gra nastawiona jest na rozgrywki sieciowe, dlatego nie zawiera żadnej warstwy fabularnej. Zgodnie z tytułem, starcia koncentrują się na walkach w dżunglach, a dorzucono do tego elementy estetyki science fiction, dzięki czemu w potyczkach obie strony wykorzystują futurystyczne uzbrojenie.

Mechanika

Pod względem mechaniki wydana na platformę AND i iOS gra Jungle Clash to sieciowa strategia koncentrująca się na potyczkach typu PvP, w których naprzeciwko siebie staje dwóch użytkowników. Obaj zajmują stanowiska na przeciwległych stronach mapy, a ich zadaniem jest zniszczenie centrum dowodzenia rywala. W tym celu wysyłają w bój z góry ustalonymi ścieżkami jednostki ofensywne. Równocześnie trzeba także dbać o własne zaplecze, budując struktury obronne.

Do tego rozgrywkę urozmaicają elementy zaczerpnięte z karcianek. W ich ramach musimy kolekcjonować karty, przywołujące jednostki czy aktywujące różnorodne pomocne efekty, i tworzyć z nich talie. Dodatkowym aspektem wpływającym na starcia są postacie generałów, dysponujących umiejętnościami specjalnymi potrafiącymi często odmienić losy całej bitwy.

Kwestie techniczne

Gra wykonana została w ładnym 2D, utrzymanym w kreskówkowym stylu. Grafika pełna jest jasnych kolorów i prostych kształtów, co nie tylko prezentuje się atrakcyjnie, ale również zapewnia dużą czytelność wydarzeń na mapie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Jungle Clash

Wymagania wiekowe Jungle Clash

12+

Wymagania sprzętowe Jungle Clash

Apple iOS

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Android

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Jungle Clash – czy na rynku jest miejsce na kserokopię Clash Royale?
Jungle Clash – czy na rynku jest miejsce na kserokopię Clash Royale?

wiadomość12 lipca 2016

Na rynku mobilnym zadebiutowała gra Jungle Clash, czyli strategia, która mechanizmy rozgrywki skopiowała z Clash Royale, ale przeniosła akcję w czasy współczesne. Czy taka zmiana wystarczy, aby zainteresować graczy?

iOS
AND