Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Spellbinders (AND)
OkładkaSpellbinders (AND)

Spellbinders

Opracowana z myślą o urządzeniach mobilnych sieciowa strategia bitewna studia Kiloo. W grze Spellbinders gracze wcielają się w pochodzące z różnych mitologii potężne istoty zwane Tytanami, a rozgrywka skupia się na toczeniu kolejnych pojedynków między nimi.

Strategiczne | fantasy | RTS

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Spellbinders Premiera

27kwi2016

iOS AND

producent: Kiloo wydawca: Kiloo Strona oficjalna

Gry podobne do Spellbinders

Clash Royale

Jungle Clash

Heroes Charge

Spellbinders to opracowana z myślą o mobilnym systemie AND i iOS sieciowa strategia bitewna. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Kiloo, czyli autorzy m.in. Subway Surfers.

Mechanika

W wydanym na system AND i iOS Spellbinders gracze wcielają się w pochodzących z różnych mitologii, potężnych Tytanów, a cała zabawa obraca się wokół pojedynków między nimi. Rozgrywają się one na mapach zawierających trzy ścieżki łączące budynki pełniące rolę baraków obu stron. Za pomocą zaklęć przywołujemy wojowników, a następnie wrzucamy ich na jeden z torów. Wtedy tracimy nad nimi kontrolę i postacie zaczynają automatycznie kroczyć w stronę wroga. Oczywiście strona przeciwna robi dokładnie to samo, więc konieczne jest odpowiednie dobieranie jednostek i ich torów docelowych, tak aby mogły pokonać to, co przeciwko nim wystawi nasz rywal.

Poza czarami przywołującymi jednostki dostępne są także zaklęcia aktywujące konkretne efekty na mapie. Do wyboru jest spory zestaw Tytanów i każdy z nich posiada unikalne jednostki, zdolności magiczne oraz garstkę bohaterów dysponujących specjalnymi umiejętnościami.

Celem zabawy jest zniszczenie wszystkich trzech baraków wroga i niedopuszczenie, aby on to samo zrobił z naszymi. Ataki na te budynki wykonywane są na dwa sposoby – gdy nasza postać do nich dojdzie oraz poprzez zlokalizowane na środku mapy działka i rozpoczęcie powolnego, automatycznego ostrzału.

Tryby gry

Całość została zaprojektowana tak, aby bitwy nie trwały dłużej niż kilka minut. Gra nastawiona jest głównie na tryb multiplayer, ale dostępna jest się także opcja podszlifowania umiejętności w starciach przeciwko sztucznej inteligencji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Spellbinders: 12+

Spellbinders Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND