Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGAND
Okładka Isle of Bxnes (AND)
OkładkaIsle of Bxnes (AND)

Isle of Bxnes AND

Isle of Bxnes to wyprodukowane z myślą o mobilnym systemie Android RPG akcji osadzone w klimatach prehistorycznych. Wcielamy się jaskiniowca próbującego zapewnić swojemu plemieniu przetrwanie.

RPG | fantasy | prehistoria | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Isle of Bxnes Premiera AND

10listopada2013

Google Play

10listopada2013

producent: Whalenought Studios wydawca: Whalenought Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Isle of Bxnes

Adventures of Mana

Obslashin'

Wayward Souls

Isle of Bxnes to wydane na platformę AND mobilne RPG akcji, osadzone w rzadko widywanych w tym gatunku klimatach prehistorycznych. Jest to produkcja premium, a więc pozbawiona mikropłatności. Projekt opracowało studio Whalenought, czyli autorzy Serpent in the Staglands.

Fabuła

Gra przenosi nas w realia fantastycznej wersji prehistorii. Zaprezentowana przez autorów wizja świata jest brutalna i bezwzględna. Wcielamy się w wojownika, który otrzymuje zadanie wyruszenia na wyprawy, mające na celu zgromadzenie surowców potrzebnych jego plemieniu do przetrwania. Zwiedzane uniwersum składa się głównie z mniejszych i większych wysepek, zamieszkanych przez potwory, kanibali oraz wrogo nastawionych jaskiniowców.

Isle of Bxnes nie zaprząta sobie głowy rozbudowaną fabułą. Zaprezentowany świat jest ciekawy, ale gra koncentruje się na eksploracji i walce, a do tego jej zawartość generowana jest losowo. Każda odwiedzana wyspa jest więc inna, a do tego przed rozpoczęciem zabawy wybieramy jedno z kilku plemion dysponujących unikalnymi cechami w istotny sposób wpływającymi na rozgrywkę.

Mechanika

Wydane na system AND Isle of Bxnes należy do gatunku RPG-ów akcji, więc większość zabawy spędzamy na eksplorowaniu świata i walce z przeciwnikami. System walki jest mocno zręcznościowy i oferuje sporo możliwości taktycznych. Przede wszystkim jest jednak niezwykle trudny. Do każdego starcia należy podchodzić z dużą rozwagą, gdyż nawet małe błędy mogą okazać się tragiczne w skutkach. Ginie się często, a każda śmierć jest ostateczna. Na szczęście nie oznacza ona definitywnego końca zabawy. Zamiast tego obowiązki wojownika przejmują jego synowie, choć wiąże się to z utratą części postępów w rozwoju postaci.

Do tego Isle of Bxnes nie ma w zwyczaju trzymać gracza za rączkę. Jak na RPG akcji, rozgrywka jest całkiem skomplikowana, ale nie uświadczymy tutaj żadnego samouczka czy przydatnych podpowiedzi. Zamiast tego musimy na własnej skórze doświadczyć reguł rządzących światem i krwią naszych bohaterów zapłacić za poznanie zwyczajów oraz możliwości wszystkich przeciwników.

Ostatnia modyfikacja 2 marca 2016

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Isle of Bxnes: 16+