Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOSSwitch
Okładka Into the Dead 2 (AND)
OkładkaInto the Dead 2 (AND)

Into the Dead 2

Produkcja łącząca elementy endless runnera i pierwszoosobowej gry akcji. W Into the Dead 2 mkniemy przez różnorodne etapy, omijając stojących nam na drodze adwersarzy bądź eliminując ich przy użyciu rozbudowanego arsenału broni białej oraz palnej.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | zombie | indie | auto-runner

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Into the Dead 2 Premiera

9sie2017

iOS

29sie2017

AND

25paź2019

Switch

producent: PikPok wydawca: PikPok Strona oficjalna

Into the Dead 2 to druga odsłona cyklu zapoczątkowanego przez studio PikPok w 2012 roku. Podobnie jak pierwsza część serii, opisywany tytuł łączy elementy gry akcji i produkcji typu endless runner.

Fabuła

Akcja gry Into the Dead 2 rozpoczyna się w momencie, kiedy główny bohater ulega wypadkowi samochodowemu. Protagonista szybko odkrywa, że cała okolica jest opanowana przez hordy tytułowych żywych trupów. Od tej pory jego celem jest jak najszybsze dotarcie do rodziny.

Co ciekawe, opowiedziana tutaj historia ma nieliniowy przebieg, a od naszych poczynań zależy, na który z kilku sposobów się zakończy.

Mechanika

Wydarzenia, w których bierzemy udział w Into the Dead 2, ukazano z oczu bohatera (FPP). Na przestrzeni siedmiu rozdziałów składających się z sześćdziesięciu etapów mkniemy przed siebie, omijając stające nam na drodze zombiaki lub stawiając im czoła przy użyciu bogatego arsenału. Autorzy oddają nam do dyspozycji zróżnicowane narzędzia mordu – od broni białej, przez rozmaite giwery, skończywszy na materiałach wybuchowych – które odblokowujemy i ulepszamy w miarę postępów. Należy przy tym nieustannie mieć się na baczności, gdyż amunicja jest tutaj towarem deficytowym.

Na naszej drodze stają różnorodni adwersarze – oprócz „mięsa armatniego”, którego pokonanie nie stanowi większego problemu, w miejscach takich jak pola naftowe, bazy wojskowe, farmy czy obozy stawiamy czoła między innymi opancerzonym „szwendaczom” i truposzom potrafiącym szybko biegać.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika gry Into the Dead 2 prezentuje przyzwoity poziom wykonania. Posępna atmosfera jest tworzona przez ponurą stylistykę, oszczędną kolorystykę oraz klimatyczny soundtrack.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Klasyfikacja PEGI Into the Dead 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
AND
iOS
Switch