Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneSwitchPCiOSWiiU
Okładka Human Resource Machine (Switch)

Human Resource Machine

Kolejna produkcja studia Tomorrow Corporation, łącząca założenia gry logicznej z rzadko spotykaną w gatunku, poważną tematyką oraz specyficzną oprawą wizualną.

Logiczne | 2D | programowanie | indie | eksperymentalne/artystyczne

Okładka Human Resource Machine (Switch)

data premiery gry:

15paź2015

PC

29paź2015

WiiU

1cze2016

iOS

16mar2017

Switch

Human Resource Machine na platformie PC, Switch itd. to kolejna wyróżniająca się pomysłem i założeniami produkcja w dorobku studia Tommorow Corporation, autorów docenionych przez graczy i krytyków World of Goo i Little Inferno. Tytuł łączy założenia gry logicznej z rzadko spotykaną w grach tematyką i specyficzną oprawą.

Mechanika

Gracze wcielają się w pracownika pewnej szanowanej korporacji, który, objąwszy najniższe stanowisko na pierwszym piętrze, rozpoczyna długą ścieżkę kariery na sam szczyt. Każdy poziom gry odpowiada kolejnemu rokowi pracy, w którym gracz musi wypełnić konkretne polecenia przełożonego. By to zrobić, konieczne jest zautomatyzowanie określonych czynności, korzystając z programistycznych sztuczek. Te zaś sprowadzają się do układania puzzli z wartościami liczbowymi oraz tworzenia z nich konkretnych połączeń w celu osiągnięcia potrzebnego wyniku.

Kwestie techniczne

Human Resource Machine na PC, Switch itd. wyróżnia nie tylko nietypowy pomysł, ale też surrealistyczna, przedstawiająca świat w krzywym zwierciadle oprawa graficzna oraz opowiadana w tle historia. Twórcy przygotowali utrzymaną w żartobliwych tonach, choć jednocześnie skłaniającą momentami do refleksji, opowieść o ludziach próbujących zachować swoje stanowiska pracy w warunkach postępującej automatyzacji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 1 / 10 na podstawie 35 głosów czytelników.

Gry podobne do Human Resource Machine

Wymagania wiekowe Human Resource Machine

12+

Wymagania sprzętowe Human Resource Machine

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Pentium IV 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB GeForce 9400M lub lepsza
  • 200 MB HDD
  • Windows XP
World of Goo, Little Inferno i Human Resource Machine dołączają do tytułów startowych Nintendo Switch

wiadomość25 stycznia 2017

Lista gier, które będą dostępne na premierę Nintendo Switch, stale się powiększa. Prócz zapowiedzianych już siedmiu tytułów, 3 marca na konsolę japońskiego giganta pojawi się również World of Goo, Little Inferno i Human Resource Machine.

WiiU
PC
iOS
Switch