Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4XONEPC
Okładka Human Element (PS4)

Human Element

Postapokaliptyczny survival horror, w którym zadaniem gracza jest przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Gra została opracowana przez studio Robotoki, którego założyciel, Robert Bowling, współpracował wcześniej m.in. z Infinity Ward, współtworząc markę Call of Duty.

Akcji | FPP | survival horror | zombie | postapokalipsa | FPS

Okładka Human Element (PS4)

data premiery gry:

anulowana

PC PS4 XONE
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Human Element to postapokaliptyczny survival horror, w którym walczymy z zombie. Produkcja została opracowana przez studio Robotoki. Szef dewelopera, Robert Bowling, pracował wcześniej w Infinity Ward i współtworzył markęCall of Duty.

Human Element wcielamy się w człowieka, który musi walczyć o życie w świecie opanowanym przez zombie. Na początku rozgrywki wybieramy jeden z trzech scenariuszy: „przetrwaj samotnie”, „przetrwaj z partnerem” lub „przetrwaj z dzieckiem”. Bohater jest też określony jedną z trzech klas, reprezentujących różne podejście do rozgrywki. Dzięki temu możemy postawić na akcję, inteligencję lub skradanie się. W grze nie brakuje trudnych wyborów moralnych, bo gracz jest często stawiany w wyjątkowo dramatycznych sytuacjach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Human Element

odpowiednia dla każdego wieku

Human Element - studio Robotoki zawiesza działalność
Human Element - studio Robotoki zawiesza działalność

wiadomość21 stycznia 2015

Studio Robotoki, pracujące od kilku lat nad ciekawie zapowiadającym się Human Element, ze względów finansowych wstrzymało swoją działalność oraz zawiesiło prace nad pierwszym tytułem, który miał ukazać się pod koniec bieżącego roku.

Human Element - zobacz pierwszy trailer survivalu Roberta Bowlinga
Human Element - zobacz pierwszy trailer survivalu Roberta Bowlinga

wiadomość6 grudnia 2014

Podczas gali Game Awards 2014 kierowane przez Roberta Bowlinga studio Robotoki pokazało pierwszy zwiastun gry Human Element – survivalu w realiach apokalipsy zombie, powstającego na silniku CryEngine.

Human Element zmienia wydawcę. Gra jednak nie będzie darmowa
Human Element zmienia wydawcę. Gra jednak nie będzie darmowa

wiadomość16 listopada 2014

Human Element, planowany na końcówkę przyszłego roku survival horror studia Robotoki, zmienił model z free-to-play na płatny. Ponadto gry nie wyda koreański Nexon, a inna firma, która zostanie ogłoszona w grudniu.

Human Element - Nexon wyda survivalowy projekt Roberta Bowlinga
Human Element - Nexon wyda survivalowy projekt Roberta Bowlinga

wiadomość9 maja 2014

Koreańska firma Nexon, jeden z potentatów w świecie gier free-to-play, ujawniła, że wyda pierwszą produkcję studia Robotoki - Human Element. Ciekawie zapowiadający się survivalowy tytuł na komputery PC i konsole Xbox One oraz PlayStation 4, ukaże się w czwartym kwartale 2015 roku.

Human Element od Roberta Bowlinga wykorzysta technologię CryEngine
Human Element od Roberta Bowlinga wykorzysta technologię CryEngine

wiadomość22 marca 2014

Studio Robotoki i firma Crytek ujawniły, że survivalowa gra Human Element wykorzysta technologię CryEngine. Produkcja dewelopera dowodzonego przez Roberta Bowlinga trafi na rynek prawdopodobnie w listopadzie 2015 roku, w wersji na komputery PC. Oprócz tego, tytuł ukaże się także na PlayStation 4 i Xboksie One, a specjalną edycję otrzymają również posiadacze urządzeń mobilnych. Prequel na konsolę Ouya został anulowany.

PC
PS4
XONE