Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Hooligans: Storm over Europe (PC)

Hooligans: Europejska Zadyma PC

Hooligans: Storm over Europe

Nietypowa i kontrowersyjna strategia czasu rzeczywistego, w której gracz staje się przywódcą agresywnej grupy kibiców piłkarskich. Akcja toczy się w Europie, a naszym zadaniem jest okaleczenie i zabicie wszystkich kibiców innych drużyn.

Strategiczne | RTS

PC Windows
Okładka Hooligans: Storm over Europe (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10lutego2002

5listopada2002

pudełko PL

Hooligans: Storm over Europe to dość nietypowa i kontrowersyjna strategia czasu rzeczywistego. Nietypowa, ponieważ jej tematem nie jest jakaś wojna pomiędzy zwaśnionymi krajami, czy obcymi nacjami, jak to ma miejsce w większości RTS-ów, lecz krwawe walki kibiców piłki nożnej (znanych pod pseudonimem „szalikowcy”). Akcja gry toczy się w europie, a zadaniem gracza jest okaleczenie i zabicie wszystkich kibiców innych drużyn piłkarskich. Do naszych obowiązków jako szefa należy organizowanie grup kibiców i kierowanie ich działaniami w walce. Musimy odpowiednio uzbroić naszych ludzi w pałki, łańcuchy, a nawet broń palną oraz zadbać o utrzymanie ich w dobrej formie, tj. rozdawać narkotyki i alkohol. Do przejścia czeka dziesięć misji w trybie single player oraz pięć misji w trybie multiplayer (do czterech osób w sieci lokalnej i Internecie). W każdej zmierzymy się z agresywnymi chuliganami oraz oddziałami policji, kierowanymi przez zaawansowane A.I. Gra posiada izometryczną grafikę. Przepełniona jest krwią, walką i ogólną brutalnością. To tytuł tylko dla graczy powyżej 18 roku życia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 1400 głosów czytelników.

Gry podobne do Hooligans: Europejska Zadyma

Wymagania wiekowe Hooligans: Storm over Europe

18+

Wymagania sprzętowe Hooligans: Europejska Zadyma

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 500MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D
Chuligani trafią do kiosków w przyszłym tygodniu

wiadomość22 października 2002

Jak informuje firma Lemon-Interactive już w poniedziałek 28 października w kioskach w całej Polsce ukaże się pierwszy numer JokerManii CD. Zawierać będzie grę Hooligans - Europejska Zadyma, całkowicie po polsku, w atrakcyjnej cenie 14,90 PLN.