Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Holiday Lemmings 1994 (PC)
OkładkaHoliday Lemmings 1994 (PC)

Holiday Lemmings 1994 PC

Holiday Lemmings 1994 to czwarta, ostatnia i zdecydowanie najbardziej udana przeróbka klasycznego pomysłu na Bożonarodzeniową modłę.

Logiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Holiday Lemmings 1994 Premiera PC

20grudnia1994

producent: DMA Design wydawca: Psygnosis

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Holiday Lemmings 1994

Worms: Armageddon

Worms World Party

Worms 2

Holiday Lemmings 1994 to czwarta, ostatnia i zdecydowanie najbardziej udana przeróbka klasycznego pomysłu na Bożonarodzeniową modłę. Firma DMA Design nie tylko zaprojektowała kolejne 32 poziomy dla entuzjastów łamania głowy, ale również dodała w ramach bonusu wszystkie plansze z poprzedniej edycji.

Rdzeń rozgrywki pozostał bez zmian. Określoną przed każdym etapem grupę lemingów należy przeprowadzić z punktu A do punktu B, likwidując piętrzące się po drodze przeszkody terenowe. Gracz dysponuje określoną z góry ilością umiejętności, które podczas zmagań może rozdysponować pomiędzy wybrane lemingi. Tak naprawdę, jedyne różnice pomiędzy klasycznymi przedstawicielami serii a jej świątecznymi odpowiednikami kryją się w oprawie audiowizualnej. Wszystkie stworzonka ubrane są w kostiumy Świętego Mikołaja, plansze oparte są o zimową scenerię a w tle przygrywają znane kolędy.

Grę podzielono na cztery segmenty, zawierające szesnaście poziomów każdy. Pierwsze dwa: Frost i Hail, to zupełnie nowe etapy, przygotowane specjalnie dla potrzeb tej gry. O ile ukończenie poziomów z grupy Frost nie powinno nikomu sprawić większych trudności, tak Hail to już naprawdę spore wyzwanie. Jako niespodziankę, dołączono również 32 etapy z poprzedniej edycji Holiday Lemmings (Flurry i Blitz).

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 5,7 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Holiday Lemmings 1994: Odpowiednia dla każdego wieku.