Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDPC
Okładka Heroes of SoulCraft (AND)
OkładkaHeroes of SoulCraft (AND)

Heroes of SoulCraft

Sieciowa gra bitewna typu MOBA, wydana na PC oraz urządzenia mobilne w modelu free-to-play. Mechanika produkcji została nieco uproszczona względem konkurencyjnych pecetowych pozycji, w stylu League of Legends czy Dota 2.

Akcji | fantasy | MOBA | widok izometryczny | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Heroes of SoulCraft Premiera

27mar2015

AND PC

producent: MobileBits wydawca: MobileBits Strona oficjalna

Gry podobne do Heroes of SoulCraft

The Witcher Battle Arena

Vainglory

Call of Champions

Heroes of SoulCraft to sieciowa gra bitewna typu MOBA, wydana na PC i telefony z systemem Android. Produkcję opracowało studio MobileBits i korzysta ona z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Projekt stanowi dosyć typowe MOBA, jednakże całość jest nieco uproszczona względem konkurencyjnych pecetowych pozycji, w stylu League of Legends czy Dota 2. Zabawa sprowadza się do toczenia bitew pomiędzy dwiema niewielkimi grupami graczy. Każdy uczestnik zabawy kontroluje pojedynczego bohatera wybranego z obszernej galerii różnorodnych herosów dysponujących odmiennymi statystykami, przedmiotami i umiejętnościami. Celem obu grup jest zniszczenie centrum dowodzenia w bazie przeciwnika. Dostępu do niego bronią liczne wieże strażnicze, automatycznie atakujące wszystkich wrogów, którzy wejdą w ich zasięg.

Gra oferuje dwa tryby zabawy. Możemy brać udział w trwających pięć minut starciach dwóch na dwóch lub spróbować sił w piętnastominutowych potyczkach czterech na czterech. Każdy z tych trybów oferuje odmienną mapę, dopasowaną do specyfiki bitwy. Co godne pochwały, wszystkie wersje Heroes of SoulCraft są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu użytkownicy mobilni oraz pecetowi mogą się bawić wspólnie.

Dodatkową atrakcją jest umiejętność przeobrażania się bohaterów na krótki czas w jednego z potężnych tytanów. Nie zabrakło także systemu rozwoju postaci, pozwalającego na ulepszanie jej potencjału bojowego. Ponadto kontrolowani przez graczy bohaterowie nie są jedynymi postaciami hasającymi po mapach. W starciach biorą też udział automatycznie spawnujące się jednostki sojusznicze (tzw. creepy), których ruchami steruje sztuczna inteligencja.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Heroes of SoulCraft: 12+

Heroes of SoulCraft Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
AND
PC