Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3X360PC
Okładka HEI$T (PS3)

HEI$T

HEIST

HEI$T to gra akcji, mogąca konkurować z pozycjami spod znaku Grand Theft Auto, The Godfather, Saints Row itp. Niniejszy produkt został przygotowany przez fachowców z inXile entertainment, dowodzonych przez Briana Fargo, który przyłożył rękę np. do Fallout, MDK i Redneck Rampage.

Akcji | TPP

Okładka HEI$T (PS3)

data premiery gry:

anulowana

PC PS3 X360
Kolekcja gier
Obserwuj grę

HEI$T to gra akcji, mogąca konkurować z pozycjami spod znaku Grand Theft Auto, The Godfather, Saints Row itp. Niniejszy produkt został przygotowany przez fachowców z inXile entertainment, dowodzonych przez Briana Fargo, który przyłożył rękę np. do Fallout, MDK i Redneck Rampage. Aby zagwarantować graczom wysoką jakość audiowizualną, developerzy uczynili platformami docelowymi komputery osobiste klasy PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Warstwa fabularna przenosi nas do roku 1969, a konkretnie do Stanów Zjednoczonych. Wówczas w tym ostatnim kraju doszło do wielu ważnych wydarzeń dla jego dziejów (m.in. zorganizowano pamiętny Festiwal Woodstock i wysłano pierwszą załogową misję na Księżyc), aczkolwiek my znajdujemy się nieco na uboczu w stosunku historycznych faktów. Wcielamy się w postać Johnny'ego Suttona, mającego przestępczość we krwi. Nasz bohater właśnie opuszcza niegościnne progi więzienia i postanawia odbudować swój rozbity wcześniej gang. Wszystko po to, aby urządzić wielki skok na mennicę w San Francisco.

Zanim jednakże docieramy do ostatecznego celu, musimy wykonać mnóstwo pomniejszych zadań. Zaliczają się do tego napady na banki, demolki w klubach ze striptizem, brawurowe ucieczki za kierownicą samochodu przed policją etc. W miarę rozwoju akcji otrzymujemy coraz lepszą broń i narzędzia, pozwalające na odnoszenie kolejnych sukcesów w gangsterskich misjach. Wszystko utrzymane jest w dźwiękowo-wizualnej stylistyce, nawiązującej do filmów akcji z lat sześćdziesiątych XX wieku (chociażby słynny Bullitt ze Steve'm McQueenem).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 BD

Oczekiwania czytelników: 3,8 / 10 na podstawie 477 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe HEI$T

18+

HEI$T - przed premierą
HEI$T - przed premierą

Przed premierą 3 grudnia 2007, 11:55

Ok. teraz czas na niecodzienną innowację, która sprawiła, że w Hei$ta z czystej ciekawości zagrać będę musiał. Implementacja głosowej kontroli. Tak, dobrze przeczytaliście. Czujecie? Za pomocą mikrofonu będziemy w stanie wydawać komendy i rozkazy naszym sprzymierzeńcom. Okrzyki i im podobne emocje również wchodzą w skład tego nietypowego patentu. Wszystko to sprawi, że poczujemy się jak w filmie. Interaktywnym filmie. Pamiętacie soczyście wulgarną odezwę Yolandy „Huny Bunny” (Amandy Plummer) do klientów restauracji w filmie Pulp Fiction? Teraz my będziemy mogli wykrzyczeć słynny tekst: „To jest napad!” Ważne, byśmy tylko nie zrobili tego na komputerze rodzica pracującego w banku. :-)

PC
PS3
X360