Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiX360
Okładka Harms Way (X360)

Harms Way X360

Zręcznościowe wyścigi w post-apokaliptycznym świecie. Zasiadamy za kierownicami mocno opancerzonych oraz solidnie uzbrojonych pojazdów i wyjeżdżamy rozprawić się w rywalami biorącymi udział w brutalnych zawodach.

Wyścigi | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Harms Way (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

9grudnia2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygotowana we współpracy Jamesa Carpentera i studia deweloperskiego Bongfish gra stanowi połączenie Burnouta z Modern Warfare, stawiając na zręcznościowe wyścigi i walkę na torach za pomocą broni.

Tytuł pozwala użytkownikom konsoli X360 rywalizować w post-apokaliptycznym świecie odpowiednio zmodyfikowanymi pojazdami. Autorzy przygotowali kilka różnych typów aut o różnych właściwościach, wśród których znajdują się zarówno terenówki, samochody sportowe, jak i zwrotne buggy. Autorzy zmagania na trasach urozmaicili kilkoma typami broni, wśród których pierwsze skrzypce grają karabiny snajperskie.

Unikalną cechą Harms Way jest możliwość gry zarówno jako kierowca lub jako pasażer-strzelec. Twórcy na wzajemnych zależnościach wspomnianego duetu zbudowali tryb kampanii, w którym gracze muszą jako snajper pomagać swojemu kierowcy wygrać kolejne zawody i pokonać wszystkich oponentów. Dodatkowo za każde wypełnione misje poboczne postacie otrzymują usprawnienia do swojego auta, które później znacznie ułatwiają grę.

Oprawa audiowizualna Harms Way w ciekawy sposób prezentuje post-apokaliptyczną rzeczywistość operując głównie ciepłymi i różnorodnymi barwami. Tytuł jest rozpowszechniany w ramach Xbox Live Arcade i pozwala bawić się czterem osobom na podzielonym ekranie lub przez sieć.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 47 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Harms Way

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Harms Way

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live