Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiX360PS33DSWiiNDS
Okładka DreamWorks Super Star Kartz (PS3)
OkładkaDreamWorks Super Star Kartz (PS3)

DreamWorks Super Star Kartz

Bohaterowie filmów animowanych studia DreamWorks w grze wyścigowej. Wśród nich m.in. postacie z Madagaskaru, Shrecka i Potwory kontra obcy. W DreamWorks Super Star Kartz można grać zarówno solo, jak i maksymalnie cztery osoby.

Wyścigi | filmy animowane | gokarty

Kolekcja gier
Obserwuj grę

DreamWorks Super Star Kartz Premiera

15lis2011

Wii X360 PS3 NDS 3DS

Gry podobne do DreamWorks Super Star Kartz

Need for Speed Carbon

F1 Race Stars

Full Auto 2: Battlelines

Znane postaci z filmów animowanych wytwórni DreamWorks zasiadają za kierownicami gokartów, by walczyć o zwycięstwo w nowej produkcji studia Activision,. Uproszczony, czysto zręcznościowy model jazdy, wraz z charakterystycznymi dla tego typu gier licznymi power-upami, przy pomocy których poprawimy swoje osiągi lub skutecznie uprzykrzymy życie rywalom.

Do wyboru otrzymujemy szeroki wachlarz postaci ze sztandarowych produkcji studia DreamWorks, takich jak Sherk, Madagaskar, Jak wytrenować smoka? czy Potwory kontra obcy – łącznie aż 14 postaci. W roli komentatora, wprost z dżungli Madagaskaru – król Julian. Ścigamy się na przeniesionych wprost z ekranów kin lokacjach, bądź nawiązujących do klimatu filmów, przystosowanymi do realiów fantazyjnego torów wyścigowego.

Rozgrywka opiera się na rywalizacji w różnych trybach gry, takich jak wyścig z czasem (Time Trial), standardowy Circuit, czy też likwidacja przeciwników w trybie Battle. Do zwycięstwa prowadzą nas liczne skoki, podniebne akrobacje, przyspieszacze, bonusy i wyimaginowane bronie – wszystko po to, by osiągnąć metę, bądź pozostać jedynym na arenie zmagań.

Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, jest możliwość podjęcia rywalizacji ze znajomymi w trybie multiplayer, do 4 osób równocześnie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 BD

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

DreamWorks Super Star Kartz cena w dniu premiery: 149,90 PLN

Klasyfikacja PEGI DreamWorks Super Star Kartz

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
X360
PS3
NDS
3DS