Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Grand Theft Auto: London 1961 (PC)

Grand Theft Auto: London 1961 PC

GTA: London 1961

Niewielkie darmowe rozszerzenie do kontrowersyjnej gry akcji Grand Theft Auto. Dodatek wzbogaca zawartość wcześniejszego rozszerzenia London 1969, oferując nowe misje i samochody, nową cutscenkę oraz mapę do rozgrywki multiplayer.

To jest dodatek do gry Grand Theft Auto.

Akcji | samochodowe | gangsterskie | sandbox | top-down | lata 60. i 70. XX wieku

PC Windows
Okładka Grand Theft Auto: London 1961 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1czerwca1999

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Grand Theft Auto: London 1961 to niewielkie, darmowe rozszerzenie do kontrowersyjnej gry akcji studia DMA Design. W praktyce jest to „dodatek do dodatku”, gdyż do jego działania wymagana jest pełna wersja rozszerzenia London 1969.

Gra przenosi nas ponownie w lata sześćdziesiąte ubiegłego wieku na ulice Londynu, odwzorowując charakterystyczne dla tego miejsca budowle, samochody i oczywiście ruch lewostronny. Do dyspozycji graczy oddano nowe misje, których akcja toczy się osiem lat przed wydarzeniami ukazanymi w poprzednim rozszerzeniu. W dodatku znajdziemy też 22 nowe pojazdy, nową cutscenkę oraz dedykowaną rozgrywce multiplayer mapę, wzorowaną na ulicach innego brytyjskiego miasta – Manchesteru.

London 1961 pracuje na tym samym silniku co gra podstawowa i pod względem oprawy oraz mechaniki nie wnosi do rozgrywki żadnych zmian. Dodatek powstał niejako przy okazji prac nad London 1969 i nigdy nie był oficjalnie wspierany przez wydawcę serii. Rozszerzenie dostępne jest do pobrania za darmo, tylko dla użytkowników pecetowej wersji gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Ocena czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 82 głosów czytelników.

Gry podobne do Grand Theft Auto: London 1961

Wymagania wiekowe Grand Theft Auto: London 1961

18+