Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka Gears of War 3: Forces of Nature (X360)

Gears of War 3: Forces of Nature X360

Forces of Nature to piąty dodatek DLC przygotowany z myślą o Gears of War 3. Za rozszerzenie jak zwykle odpowiedzialne jest studio Epic Games.

To jest dodatek do gry Gears of War 3.

Akcji | TPP | science fiction | multiplayer | TPS | strzelanki | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Gears of War 3: Forces of Nature (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

27marca2012

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Forces of Nature jest kolejnym rozszerzeniem DLC do trzeciej części gry Gears of War. Oprócz nowych i odświeżonych map dodatek wprowadza również nowe skórki dla broni, postacie, a także osiągnięcia do zdobycia.

Rozszerzenie zawiera w sumie pięć map przygotowanych z myślą o rozgrywkach sieciowych. Trzy z nich (Cove, Aftermath oraz Artillery) są zupełnie nowe, natomiast dwie pozostałe (Jacinto i Raven Down) są odświeżonymi poziomami znanymi z drugiej części serii.

Dodatek rozgrywa się po wielkiej naturalnej katastrofie, co jest bardzo dobrze widoczne w wykonaniu graficznym map. Ponadto tytułowe "siły natury" pojawiają się również jako istotny czynnik rozgrywki w postaci między innymi burz śnieżnych oraz mgły znacznie ograniczającej widoczność, wpływających na toczące się potyczki.

W dodatku znalazło się też siedem nowych skórek na bronie (pięć z nich dostępnych jest od początku zabawy, a dwie należy znaleźć podczas rozgrywki), cztery ukryte na mapach bronie nazwane „Elemental Cleavers” oraz cztery nowe modele postaci przygotowane do trybu multiplayer (Commando Dom, Mechanic Baird, Savage Grenadier Elite, Savage Hunter).

Do łask powrócił również występujący w drugiej odsłonie serii tryb Guardian, w którym celem graczy jest zabicie lidera przeciwnej drużyny i zablokowanie w ten sposób możliwości odradzania się jej członków. W DLC można zdobyć nowe osiągnięcia warte 250 punktów gamerscore. Dla posiadaczy abonamentu Season Pass rozszerzenie jest dostępne za darmo.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Gears of War 3: Forces of Nature

Klasyfikacja PEGI Gears of War 3: Forces of Nature

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Gears of War 3: Forces of Nature

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Wieści ze świata (Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Gears of War 3, Forza Motorsport 4) 28/3/12
Wieści ze świata (Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Gears of War 3, Forza Motorsport 4) 28/3/12

wiadomość28 marca 2012

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o aktualizacji Kinect for Windows SDK, debiucie Age of Empires Online w serwisie Steam, a także dodatkach DLC do gier Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Gears of War 3, Asura's Wrath, Kingdoms of Amalur: Reckoning oraz Forza Motorsport 4.

Wieści ze świata (Gears of War 3, Far Cry 3, Forza Motorsport 4, Datura) 6/3/12
Wieści ze świata (Gears of War 3, Far Cry 3, Forza Motorsport 4, Datura) 6/3/12

wiadomość6 marca 2012

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży Fruit Ninja Kinect, nowym studiu deweloperskim EA Gothenburg, polskiej produkcji Datura, a także dodatkach DLC do gier Gears of War 3, Forza Motorsport 4 oraz Resident Evil: Operation Raccoon City.