Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Gary Grigsby's War in the West: Operation Torch (PC)

Gary Grigsby's War in the West: Operation Torch PC

Oficjalne rozszerzenie do rozbudowanej strategii turowej Gary Grisby's War in the West. Za stworzenie dodatku odpowiadają twórcy gry podstawowej ze studia 2BY3 Games, zaś przygotowana przez twórców zawartość obejmuje przede wszystkim 10 zupełnie nowych scenariuszy.

To jest dodatek do gry Gary Grigsby's War in the West.

Strategiczne | II wojna światowa | turowe | 2D | strategiczne wojenne

PC Windows
Okładka Gary Grigsby's War in the West: Operation Torch (PC)

producent: 2BY3 Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8października2015

Gary Grigsby's War in the West: Operation Torch to dodatek do turowej gry strategicznej będącej kontynuacją produkcji Gary Grigsby's War in the East. Seria, stworzona przez studio 2by3 Games, koncentruje się na wydarzeniach z II wojny światowej i sygnowana jest nazwiskiem Gary'ego Grigsby'ego - weterana gatunku i założyciela firmy. Rozszerzenie do Gary Grigsby's War in the West w żaden sposób nie zmienia mechaniki rozgrywki, za to udostępnia wachlarz nowych scenariuszy – zarówno prawdziwych, jak i fikcyjnych.

Operation Torch wprowadza 10 nowych scenariuszy, które przenoszą nas do Tunezji, Niemiec, Francji (słynna Operacja Dragoon z sierpnia 1944 roku) i Włoch (jedna z bitew pod Monte Cassino, Operacja Diadem). Rozszerzenie daje też możliwość stoczenia dwóch bitew powietrznych (m.in. ataki na niemiecki przemysł paliwowy). Co jednak najciekawsze, Operation Torch oferuje także poprowadzenie swoich sił przez hipotetyczną wojnę, w której Hitler zostaje zabity już w marcu 1943 roku, a wojska III Rzeszy są silniejsze, niż były wówczas w rzeczywistości. To najdłuższy ze wszystkich scenariuszy – trwa aż 109 tur: od czerwca 1943 do sierpnia 1945 roku. Każda tura odpowiada tygodniowi w rzeczywistości.

Pod względem technicznym dodatek nie wprowadza niczego nowego. Produkcja wygląda tak samo, jak w przypadku podstawowej wersji gry. War in the West to tytuł skierowany do prawdziwych zapaleńców gatunku, o czym świadczy prostota szaty graficznej oraz duża złożoność samej rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   E-mail     Liczba graczy: 1 - 2  

Gry podobne do Gary Grigsby's War in the West: Operation Torch

Wymagania wiekowe Gary Grigsby's War in the West: Operation Torch

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Gary Grigsby's War in the West: Operation Torch

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Pentium 4 1.5 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD
  • 2 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista/7/8