Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360
Okładka Game Party: In Motion (X360)
OkładkaGame Party: In Motion (X360)

Game Party: In Motion X360

Game Party: In Motion to stworzona z myślą o technicznych możliwościach kontrolera Kinect kolekcja zręcznościowych mini-gierek, wymagających aktywności fizycznej. Gracze mogą spróbować swoich sił m.in. w wirtualnych kręglach, turnieju darta, czy rzutach do kosza.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Game Party: In Motion Premiera X360

18listopada2010

pudełko PL

26listopada2010

producent: FarSight Studios wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Game Party: In Motion jest zbiorem szesnastu niezbyt skomplikowanych mini-gier zręcznościowych. Główną cechą odróżniającą ten produkt od innych tytułów z serii Game Party jest pełne wsparcie dla kontrolera Kinect konsoli Xbox 360.

Wachlarz dostępnych zabaw nie odbiega zbytnio od tego do czego przyzwyczaiły nas poprzednie tytuły z tej serii, oferując między innymi uproszczoną odmianę koszykówki, hokej stołowy czy zabawę w rzutki. Podstawową róznicą jest to, że sterowanie w In Motion odbywa się poprzez wykonywanie odpowiednich ruchów stojąc przed telewizorem, co następnie przekłada się na zachowania widocznej na ekranie postaci. Co ciekawe, w przeciwieństwie chociażby do kontrolerów konsoli Wii w trakcie gry nie jest wymagane trzymanie w dłoniach żadnych dodatkowych urządzeń.

W zabawie może jednocześnie brać udział jedna lub więcej osób. Opisywany produkt kładzie duży nacisk na sieciowy aspekt rozgrywki. Możemy się mianowicie bawić z graczami z całego świata, a także zintegrować produkt ze swoim kontem na Facebooku.

W zależności od osobistych preferencji na ekranie mogą być pokazywane postaci przygotowane przez autorów gry (kilka różnych do wyboru), bądź też odpowiedniki naszych awatarów z menu głównego konsoli.

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Game Party: In Motion cena w dniu premiery: 199,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Game Party: In Motion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Game Party: In Motion Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect