Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Front Page Sports Football (PC)
OkładkaFront Page Sports Football (PC)

Front Page Sports Football PC

Front Page Sports Football, produkcja francuskiego studia Cyanide, to spadkobierca serii popularnych managerów futbolu amerykańskiego wydawanej przez firmę Sierra Online. Gra pozwala na przejęcie kontroli nad fikcyjną drużyną i doprowadzenie jej na sam szczyt ligowych rozgrywek.

Sportowe | manager | futbol amerykański

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Front Page Sports Football Premiera PC

2października2014

producent: Cyanide Studio wydawca: Cyanide Studio Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Front Page Sports Football

Rugby Challenge 4

Football Manager 2013

NFL Head Coach

Front Page Sports Football, produkcja deweloperów z Cyanide Studio, pozwala wcielić się w rolę managera drużyny futbolu amerykańskiego. Francuzi powołali do życia zamkniętą ponad dekadę wcześniej kultową serię firmy Sierra Online.

Przejmujemy kontrolę nad jedną z fikcyjnych drużyn futbolowych i prowadzimy ekipę do zwycięstwa, pełniąc obowiązki managera oraz trenera. Kierujemy zespołem począwszy od draftu, przez przedsezonowe przygotowania, aż po 22 ligowe mecze w Pro League i play-offy. Na naszą pracę składa się szereg czynności, w tym kontrolowanie finansów zespołu czy wyselekcjonowanie najlepszych zawodników do składu (każdy jest opisany przez ponad 20 statystyk, takich jak podania, waga, morale czy szybkość). Jedną z ważniejszych cech każdego zawodnika jest psychika, która wpływa na jego postępy, stabilność formy, a także prowadzony tryb życia.

To właśnie czytanie statystyk jest jedną z umiejętności, które determinują nasz sukces. Dzięki nim możemy poznać dobre i słabe strony prowadzonego zespołu lub zdecydować o wybraniu konkretnej taktyki na nadchodzące spotkanie. Nasza praca nie kończy się jednak na przedmeczowych przygotowaniach i pomeczowej analizie. Równie ważne jest reagowanie na boiskowe wydarzenia podczas meczu i wykorzystywanie przerw na dokonanie taktycznych zmian.

Do obowiązków trenerskich należy głównie odpowiedni dobór programu treningowego oraz meczowej taktyki. W gestii gracza leży wybór planu gry spośród 80 ofensywnych i 60 defensywnych taktyk oraz 2300 możliwych rozegrań. Dla mniej doświadczonego amatora futbolu amerykańskiego twórcy przygotowali gotowe schematy taktyczne. Ustawienia treningowe opierają się głównie na zachowaniu balansu pomiędzy szybkim przygotowywaniem graczy do nadchodzącego meczu, a długoterminowymi postępami całej drużyny i poszczególnych zawodników. Tutaj należy również zadbać o odpowiednie obciążenie naszych zawodników. Leczenie kontuzji trwa długo, a nawet po powrocie na boisko futboliści potrzebują trochę czasu, by powrócić do formy sprzed kontuzji.

Mecze można oglądać w klasycznym 2D lub 3D. Gra oferuje również bogaty wachlarz powtórek - można przyjrzeć się przebiegowi całego spotkania od początku do końca lub przeanalizować jedynie konkretne momenty spotkania.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Front Page Sports Football: Odpowiednia dla każdego wieku.

Front Page Sports Football Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Intel Core 2 Quad
  • 2GB RAM
  • karta grafiki GeForce 460
  • 2GB HDD