Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Freddy in Space 2 (PC)
OkładkaFreddy in Space 2 (PC)

Freddy in Space 2 PC

Freddy in Space 2 to spin-off serii Five Night’s at Freddy’s, który przenosi jej bohaterów w kosmos. W tym przypadku gracz nie ma do czynienia z horrorem, a ze zręcznościową strzelanką w rzucie z boku.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | platformówki | 2D | indie | side-scroll

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Freddy in Space 2 Premiera PC

3grudnia2019

producent: Scott Cawthon wydawca: Scott Cawthon

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Freddy in Space 2

Cuphead

Rayman Legends

Mega Man X Legacy Collection

Freddy in Space 2 to spin-off serii Five Night’s at Freddy’s. Produkcja stanowi kontynuację minigry o nawie FNaF 57: Freddy In Space pochodzącej z FNaF: World. Za produkcję odpowiada ponownie niezależny deweloper Scott Cawthon, twórca całej serii.

Gra powstała z myślą o charytatywnym streamie transmitowanym za pośrednictwem serwisu YouTube, prowadzonym przez MatPata z kanału Game Theory, Markipliera i streamera Dawko. Celem wydarzenia było zebranie funduszy dla szpitala akademickiego St. Jude w amerykańskim Memphis, który specjalizuje się w leczeniu dziecięcych chorób nowotworowych.

Fabuła

Fabuła gry Freddy in Space 2 osadzona jest w bazie księżycowej. Pod nieobecność Freddiego jego przyjaciele – Chica, Foxy, Bonnie i Marionetka – zostali przejęci przez uszkodzony komputer L.O.L.Z.H.A.X., a jego syn został uwięziony poza stacją, mając ograniczony zapas powietrza. Freddy musi ocalić ich wszystkich, nim będzie za późno.

Mechanika

Freddy in Space 2 jest klasyczną strzelanką side-scroll. Gracz ma do wyboru cztery poziomy. W każdym z nich skacze on po kolejnych platformach, unika pułapek oraz walczy z zastępem przeciwników (w tym bossów). Przygodę rozpoczyna się, kontrolując Freddiego, ale wraz z postępami rozgrywki odblokowywane są także kolejne postacie.

Produkcja zawiera także w sobie ukryte poziomy, w których znaleźć można dodatkowych bossów.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Freddy in Space 2: Odpowiednia dla każdego wieku.