Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka F.R.A.G. (PC)

F.R.A.G. PC

Przygotowana przez studio Allods Team sieciowa strzelanina FPS, dystrybuowana w modelu free-to-play. Reklamowana szumnie jako tzw. antyshhooter, gra F.R.A.G. jest w gruncie rzeczy dość typową strzelanką, stworzoną pod kątem zmagań wieloosobowych.

Akcji | zagraj za darmo | MMOFPS | multiplayer | MMO

PC Windows
Okładka F.R.A.G. (PC)

producent: Allods Team

wydawca: Mail.Ru

Strona oficjalna

rosyjskarosyjska

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

F.R.A.G. na PC to sieciowa strzelanka FPP stworzona przez studio Allods Team, odpowiedzialne za MMORPG Skyforge oraz Allods Online. Podobnie jak te projekty, tak i nowa produkcja udostępniana jest w ramach modelu biznesowego free-to-play.

Mechanika

Choć F.R.A.G. reklamowane jest szumnie jako „antyshooter”, tak naprawdę to klasyczna strzelanka przeznaczona do zmagań w multiplayerze. Podczas rozgrywki mamy do dyspozycji kilka rodzajów żołnierzy, którzy oczywiście cechują się odmiennymi zdolnościami. Jeden to typowy tank z potężnym minigunem i polem ochronnym, drugi posługuje się wyrzutnią rakiet, kolejny może korzystać z dwóch pistoletów maszynowych naraz, a jeszcze inny przywołuje tarczę chroniącą gracza oraz jego kolegów przed nadlatującymi pociskami. Rozgrywka jest zręcznościowa, ale zwycięstwo w dużym stopniu zależy od współpracy pomiędzy członkami drużyny, gdyż w pojedynkę nie da się zdziałać zbyt wiele.

Zabawa odbywa się na rozmaitych mapach – twórcy umieścili je w lokacjach pustynnych, śnieżnych itd. Wszystkie są wielopoziomowe i umożliwiają taktyczne wykorzystanie elementów otoczenia, np. wysoko położona półka skalna sprawdzi się świetnie jako miejscówka dla snajpera, a w wąskim przesmyku można postawić tarczę i odeprzeć zmasowany atak przeciwników.

Kwestie techniczne

F.R.A.G. na PC to trójwymiarowa produkcja, która pod względem wykonania nie odbiega zbytnio od innych tego typu tytułów. Nie wyznacza ona więc nowych standardów grafiki, ale jej kreskówkowa stylistyka wybacza wiele błędów i gra w akcji prezentuje się po prostu nieźle.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe F.R.A.G.

odpowiednia dla każdego wieku