Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWWW
Okładka FootballTeam (WWW)
OkładkaFootballTeam (WWW)

FootballTeam WWW

Darmowy przeglądarkowy menedżer piłkarski nastawiony na interakcję z innymi graczami. W FootballTeam możemy wcielić się w piłkarza osiągającego sukcesy w klubie lub w menadżera prowadzącego swoją drużynę do sławy.

Sportowe | zagraj za darmo | piłka nożna | manager piłkarski | 2D | polskie | MMO | elementy symulacyjne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

FootballTeam Premiera WWW

5października2009

producent: FootballTeam Game wydawca: FootballTeam Game Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisyAngielskie napisy

FootballTeam to menedżer sportowy pozwalający graczom na wcielenie się we własnoręcznie stworzonego piłkarza. Tytuł jest dostępny za darmo w przeglądarkach internetowych.

Mechanika

FootballTeam jest grą symulacyjną pozwalającą nam stworzyć własnego zawodnika oraz dołączać do fikcyjnych klubów piłkarskich prowadzonych przez innych graczy. Naszym zadaniem jest rozwijanie piłkarza, zdobywanie lepszego wyposażenia i pięcie się w światowych rankingach. Tak jak w wielu grach przeglądarkowych, czynności takie jak treningi wymagają poświęcenia określonej ilości rzeczywistego czasu. W każdej drużynie grają piłkarze kontrolowani przez innych graczy, dlatego więc musimy dbać o nasze statystyki i wyposażenie by wybierano nas do spotkań. Nowe przedmioty zdobywamy otwierając lootboxy – co jakiś czas otrzymujemy do nich darmowe klucze, możemy też kupić je za prawdziwe pieniądze. Możemy też handlować przedmiotami na rynku, kupując wyposażenie od innych graczy i sprzedając niepotrzebne rzeczy.

Jeśli chcemy odpocząć od kariery piłkarskiej, możemy założyć nasz własny klub i wcielić się w rolę menadżera. Wtedy naszym zadaniem staje się utworzenie najlepszej możliwej drużyny, rozbudowywanie stadionu, handlowanie piłkarzami na rynku transferowym i dobieranie odpowiedniej strategii do zbliżających się spotkań. Od gracza zależy jak daleko zajdzie jego klub.

Tryby gry

FootballTeam jest przeglądarkową grą online, można w nią zatem grać wyłącznie z innymi graczami.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna gry jest utrzymana w prostej stylistyce 2D, nie licząc trójwymiarowych modeli piłkarzy na ekranie ekwipunku.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe FootballTeam: Odpowiednia dla każdego wieku.