Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWWW
Okładka Championship Manager Rivals (WWW)
OkładkaChampionship Manager Rivals (WWW)

Championship Manager Rivals WWW

Manager piłkarski dostępny w popularnym serwisie społecznościowym. W produkcji przejmujemy kontrolę nad wybranym klubem i zajmujemy się jego dalszym rozwojem. W roli szefa drużyny podejmujemy zarówno decyzje finansowe, jak i czysto sportowe.

Sportowe | manager | piłka nożna | Facebook

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Championship Manager Rivals Premiera WWW

2czerwca2011

producent: Jolt Online Gaming wydawca: Square-Enix / Eidos Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Championship Manager Rivals

F1 Online: The Game

ManagerZone

Auto Club Revolution

Championship Manager Rivals to kolejna odsłona jednej z najsłynniejszych serii piłkarskich managerów tym razem dostępna dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook.

Podobnie jak w regularnych częściach cyklu tak i w Championship Manager Rivals przejmujemy kontrolę nad wybranym klubem piłkarskim i prowadzimy go przez kolejne sezony różnego rodzaju rozgrywek. Do naszych kompetencji należy nie tylko dbanie o skład drużyny i jej dobrą dyspozycję na boisku, ale zajmujemy się również aspektami finansowymi i administracyjnymi klubu. Wraz z postępami w rozgrywce mamy okazję rozbudowywać nasz stadion i zdobywać coraz lepszych zawodników.

Twórcy gry wprowadzili do tej odsłony cyklu Championship Manager dużą ilość zmian, które przystosowują produkcję do standardów obowiązujących na Facebooku. Mechanizmy rozgrywki uległy więc znacznemu uproszczeniu, dodano też rozbudowane opcje społecznościowe, dzięki czemu możemy np. proponować swoim znajomym mecze towarzyskie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Championship Manager Rivals: Odpowiednia dla każdego wieku.