Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweANDiOS
Okładka Football Manager Mobile 2016 (AND)
OkładkaFootball Manager Mobile 2016 (AND)

Football Manager Mobile 2016

Kolejna mobilna edycja jednego z najpopularniejszych menadżerów piłkarskich, rozwijanego od lat nieprzerwanie przez ekipę studia Sports Interactive.

Sportowe | manager | piłka nożna | manager piłkarski

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Football Manager Mobile 2016 Premiera

18lis2015

AND

19lis2015

iOS

Gry podobne do Football Manager Mobile 2016

PES Club Manager

Champ Man 15

Pocket League Story 2

Football Manager Mobile 2016 to opracowany z myślą o mobilnym systemie AND i iOS menadżer piłkarski. Projekt opracowało studio Sports Interactive, czyli zespół odpowiedzialny za wszystkie odsłony tej marki.

Mechanika

Wydane na platformę AND i iOS Football Manager Mobile 2016 stanowi rozwinięcie pomysłów z poprzednich odsłon cyklu. Ponownie wcielamy się więc w menadżera drużyny piłkarskiej i naszym zadaniem jest poprowadzenie jej ku sukcesom. Sercem gry jest naturalnie obszerna baza danych, obejmująca ligi z czternastu krajów świata, wśród których dostępne są między innymi wszystkie duże krajowe rozgrywki europejskie. W każdym z klubów znajdziemy dobrze znanych zawodników, których statystyki zostały wiernie odtworzone na podstawie rzeczywistych danych.

Podczas zabawy gracz musi decydować o transferach zawodników, dobierać plany treningowe, ustalać składy na mecze oraz kształtować taktykę drużyny. Jednocześnie cały czas trzeba także dbać o zadowolenie piłkarzy, zarządu i fanów oraz o finanse klubu, odpowiednio bilansując przychody z wydatkami.

W porównaniu z poprzednimi odsłonami wprowadzono sporo ulepszeń i zmian. Zwiększono kontrolę nad drużyną w trakcie meczów, dodając liczne nowe instrukcje taktyczne. Teraz możemy wybrać m.in. kto będzie głównym napastnikiem, jakimi podaniami ma grać zespół oraz sposób wybijania piłki przez bramkarza.

Rozbudowano także moduł szkoleniowy, podczas którego przygotowujemy drużynę do meczów. Gracz może korzystać z pomocy trenerów i nakierowywać treningi na rozwijanie konkretnych umiejętności. Ponadto pozwolono definiować własny styl zarządzania, dzięki czemu wybierzemy czy skoncentrować się np. na poprawie obrony lub ataku, na morale lub zarządzaniu zawodnikami itp. Decyzje te w istotny sposób wpływają na styl gry całego zespołu.

Gracz może teraz także wypożyczać świeżo zatrudnionych, młodych zawodników z powrotem do poprzedniego klubu, aby mogli zdobywać doświadczenie w pierwszej drużynie. Twórcy mocno przerobili również interfejs, zwiększając jego intuicyjność i ułatwiając uzyskiwanie potrzebnych informacji.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Football Manager Mobile 2016: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND