Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePSV
Okładka Football Manager Classic 2014 (PSV)
OkładkaFootball Manager Classic 2014 (PSV)

Football Manager Classic 2014 PSV

Mobilna wersja uproszczonego trybu rozgrywki ze święcącego triumfy symulatora menedżera piłkarskiego tworzonego przez studio Sports Interactive. Gra pozwala na rozgrywkę cross-play z posiadaczami wersji przeznaczonych na komputery osobiste.

Strategiczne | piłka nożna | manager piłkarski | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Football Manager Classic 2014 Premiera PSV

11kwietnia2014

pudełko PL

11kwietnia2014

producent: Sports Interactive wydawca: SEGA wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Football Manager Classic 2014

Army Corps of Hell

Zombie Tycoon 2

Chroma Squad

Football Manager Classic 2014 to mobilna adaptacja popularnego wśród posiadaczy wersji na komputery osobiste uproszczonego trybu rozgrywki przeznaczonego dla graczy nie mogących poświęcić na zabawę w menedżera piłkarskiego zbyt wiele czasu. Produkcją zajęło się studio Sports Interactive, stojące za sukcesem tej święcącej triumfy serii.

Gra pozwala nam na zabawę w zarządcę klubu piłkarskiego – twórcy postanowili zaadaptować na potrzeby konsoli dobrze przyjęty przez fanów serii tryb Classic, w którym niektóre elementy, takie jak trening zawodników czy kontakty z mediami, zostały zautomatyzowane, co pozwoliło na przyspieszenie tempa rozgrywki. Oczywiście nadal do naszych obowiązków należą takie aspekty jak dbanie o piłkarzy, transfery czy bilansowanie wydatków oraz zysków.

Gracze, którzy jednocześnie posiadają również wersję przeznaczoną na komputery osobiste i toczą rozgrywkę w trybie Football Manager Classic, mogą skorzystać z funkcji cross-save, dzięki której kontynuują karierę rozpoczętą na PlayStation Vita przed ekranem monitora (taka możliwość istnieje również w przypadku odwrotnego rozwiązania), korzystając z jednego zapisanego stanu gry.

Produkcja korzysta z pełnej bazy licencji pozyskanych przez studio Sports Interactive, dzięki czemu znajdziemy tutaj kilkadziesiąt lig z całego świata wraz z aktualnymi składami poszczególnych zespołów.

Football Manager Classic 2014, jako pierwsza odsłona menedżerów piłkarskich na konsole przenośne, może pochwalić się w pełni trójwymiarowym silnikiem meczowym – sprawia to, że spotkania prezentują się zdecydowanie bardziej realistycznie i jeszcze wierniej odwzorowują prawdziwe wydarzenia boiskowe.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.3 / 10 na podstawie 20 głosów czytelników.

Football Manager Classic 2014 cena w dniu premiery: 149,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Football Manager Classic 2014

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.