Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Floor 13: Deep State (PC)
OkładkaFloor 13: Deep State (PC)

Floor 13: Deep State PC

Floor 13: Deep State jest oryginalną grą strategiczną, w której zajmujemy się wydawaniem rozkazów organizacji szpiegowskiej. Za produkcję odpowiada niezależne studio Oversight Productions.

Strategiczne | szpiegowskie | elementy przygodowe | polityczne | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Floor 13: Deep State Premiera PC

2listopada2020

Steam

2listopada2020

producent: Oversight Productions wydawca: Humble Games Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

Floor 13: Deep State to nietypowa gra strategiczna, w której wcielamy się w szefa agencji wywiadowczej podejmującego decyzje kształtujące dalsze kroki organizacji, a poprzez to sytuację na świecie (a przede wszystkim w Londynie i Wielkiej Brytanii). Tytuł został opracowany przez niezależne studio Oversight Productions, a bezpośrednią inspiracją dla niego jest gra Floor 13 z lat 90. Wydawcą jest firma Humble Games.

Fabuła

Akcja Floor 13: Deep State rozgrywa się w Londynie, na tytułowym trzynastym piętrze tajemniczej organizacji wywiadowczej, która zajmuje się kontrolowaniem społeczeństwa. W grze można znaleźć wydarzenia i postacie inspirowane prawdziwym światem.

Mechanika

We Floor 13: Deep State wcielamy się wysokiej rangi szpiega, który podejmuje decyzje mające na celu stłumienie wolnościowych zapędów ludności i kontrolowanie społeczeństwa. Zabawa polega głównie na przeglądaniu oraz czytaniu dokumentów, a następnie dokonywaniu wyborów poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola i / lub złożenie podpisu.

W toku rozgrywki wydajemy przeróżne rozkazy – od tworzenia i propagowania fake news’ów, przez organizowanie nielegalnych podsłuchów, aż po zlecanie zabójstw.

Tryby gry

We Floor 13: Deep State możemy grać wyłącznie samotnie. Podstawą zabawy jest tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Floor 13: Deep State jest dość prosta – składa się głównie z interfejsu i różnorakich ilustracji. Od czasu do czasu widzimy również niezbyt skomplikowane, trójwymiarowe środowisko oraz animacje, które reprezentują miejsce pracy głównego bohatera lub lokacje i wydarzenia w świecie gry.

Dodatkowe informacje

Gra porusza wiele delikatnych oraz drażliwych tematów i kwestii, takich jak spożywanie alkoholu i narkotyków, seks, terroryzm, ekstremizm, morderstwa, tortury czy depresja.

Tryb gry: single player  

Floor 13: Deep State cena w dniu premiery: 71,99 PLN

Wymagania wiekowe Floor 13: Deep State: 18+

Floor 13: Deep State Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.2 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GT 650M lub lepsza
  • 2 GB HDD
  • Windows 10 64-bit