Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Flashing Lights (PC)
OkładkaFlashing Lights (PC)

Flashing Lights PC

Gra symulacyjna z otwartym światem, w której wcielamy się w policjantów, strażaków lub ratowników pogotowia. Flashing Lights pozwala zarówno na zabawę w pojedynkę, jak i na multiplayerową rozgrywkę.

Symulacje | TPP | sandbox | straż pożarna | policyjne | ratownictwo | indie | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Flashing Lights Premiera PC

wczesny dostęp

7czerwca2018

grudzień2021

Steam

grudzień2021

producent: Nils Jakrins wydawca: Excalibur Games Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisyAngielskie napisy

Flashing Lights jest grą symulacyjną, w której gracze mogą wcielić się w policjantów, strażaków bądź ratowników pogotowia. Produkcja została opracowana przez niezależnego dewelopera Nilsa Jakrinsa, a jej wydaniem zajęła się firma Excalibur Games.

Mechanika

Flashing Lights oddaje nam do dyspozycji otwarty świat w postaci fikcyjnego amerykańskiego miasta wraz z przylegającymi do niego terenami. W trakcie zabawy akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Rozgrywka polega na realizacji misji różniących się w zależności od tego, do których służb zdecydujemy się dołączyć.

Jako policjanci otrzymujemy do dyspozycji szybkie radiowozy, a do naszych zadań należy patrolowanie metropolii i reagowanie na łamanie prawa przez obywateli oraz odpowiadanie na liczne wezwania. Oprócz rozdawania mandatów za przekraczanie prędkości czy parkowanie w niedozwolonym miejscu, jako stróże prawa zajmujemy się chwytaniem przestępców, co nierzadko wiąże się z koniecznością uczestnictwa w widowiskowych pościgach i strzelaninach.

Ratownicy pogotowia medycznego najczęściej muszą z kolei szybko docierać na miejsc wypadków, by opatrywać rannych. Poza tym transportują poszkodowanych do szpitala w swoich karetkach, a także stawiają medyczne diagnozy. Jako strażacy natomiast zajmujemy się nie tylko gaszeniem pożarów przy użyciu specjalistycznego sprzętu znajdującego się na wyposażeniu wozów, lecz także reagowaniem na inne wezwania. Wśród nich znajdziemy zarówno poważne przypadki pokroju wydobywania ofiar wypadków samochodowych z wraków ich pojazdów, jak i nieco bardziej błahe sprawy, na czele ze zdejmowaniem z drzew przerażonych kotów.

Tryby gry

Pomimo że Flashing Lights pozwala na zabawę w pojedynkę, gra rozwija skrzydła w trybie multiplayer. Gracze bawiący się wspólnie i pracujący w różnych służbach muszą współdziałać i koordynować swoje działania, by pomagać obywatelom znajdującym się w potrzebie.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna gry Flashing Lights prezentuje przeciętny poziom wykonania, jednak nie odbiega pod względem jakości od tego, do czego przyzwyczaiło nas wiele gier symulacyjnych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 9.5 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Flashing Lights cena w dniu premiery: 71,99 PLN

Wymagania wiekowe Flashing Lights: 12+

Flashing Lights Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3 2.0 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki GeForce GTX 750 / Radeon R7 250 lub lepsza
  • 4 GB HDD
  • Windows 7/8/10 64-bit