Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4XONEPS5XSX
Okładka Autobahn Police Simulator 3 (PC)
OkładkaAutobahn Police Simulator 3 (PC)

Autobahn Police Simulator 3

Trzecia część serii gier symulacyjnych poświęconych pracy niemieckiej policji. W Autobahn Police Simulator 3 wcielamy się w stróża prawa, który wspina się po szczeblach kariery, biorąc udział w różnorodnych operacjach – od kontroli drogowych po widowiskowe pościgi.

Symulacje | samochodowe | sandbox | policyjne

Autobahn Police Simulator 3 Premiera

23cze2022

PC PS4 PS5 XONE XSX

producent: Z-Software wydawca: Aerosoft Strona oficjalna

Autobahn Police Simulator 3 to trzecia odsłona cyklu symulatorów poświęconych pracy niemieckiej policji. Tytuł został stworzony przez rozwijające serię studio Z-Software, natomiast jego wydaniem zajęła się sprawująca pieczę nad marką firma Aerosoft.

Fabuła

W Autobahn Police Simulator 3 wcielamy się w policjanta, który wraca do służby po długiej przerwie spowodowanej przez poważny wypadek. Choć protagonista zaczyna od stosunkowo prostych spraw, z czasem zaczyna wspinać się po szczeblach policyjnej kariery, biorąc na siebie rozwiązywanie coraz poważniejszych problemów.

Mechanika

W Autobahn Police Simulator 3 akcję obserwujemy z oczu bohatera (FPP) lub z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W grze otrzymujemy do dyspozycji otwarty świat, na który składają się niemieckie miasta, strefy przemysłowe, malownicze drogi rozciągające się pośród wiosek, gór i nad brzegiem morza, a także tytułowe autostrady. Choć naszym centrum dowodzenia jest posterunek, większość czasu spędzamy poza nim, gdyż motorem gry są różnorodne misje. Co prawda początkowo protagonista jest wzywany do wypadków i prowadzi kontrole drogowe, jednak z czasem zyskuje dostęp do bardziej zaawansowanych operacji; dzięki temu w miarę postępów możemy między innymi wziąć udział w pościgach samochodowych czy też urządzać wraz z innymi stróżami prawa blokady drogowe. W miarę postępów nie tylko zdobywamy rozmaite ulepszenia dla bohatera, lecz także zyskujemy dostęp do różnorodnych radiowozów przystosowanych do innych zadań.

Kwestie techniczne

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich częściach serii, oprawa graficzna gry Autobahn Police Simulator 3 odbiega od współczesnych standardów. Niemniej produkcja może się pochwalić realistyczną symulacją ruchu drogowego.

Tryb gry: single player  

Autobahn Police Simulator 3 cena w dniu premiery: 102,31 PLN

Klasyfikacja PEGI Autobahn Police Simulator 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Autobahn Police Simulator 3 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 3 GB GeForce GTX 780 / 4 GB Radeon R9 290 lub lepsza
  • 20 GB SSD
  • Windows 10 64-bit
PC
PS4
PS5
XONE
XSX