Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Police Simulator: Patrol Duty (PC)

Police Simulator: Patrol Duty PC

Police Simulator 18 | Police Simulator: Law Enforcement

Gra symulacyjna dająca możliwość wcielenia się w rolę amerykańskiego stróża prawa. W Police Simulator: Patrol Duty trafiamy do otwartego świata inspirowanego typowymi amerykańskimi metropoliami.

Symulacje | TPP | policyjne

PC Windows
Okładka Police Simulator: Patrol Duty (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18czerwca2019

18czerwca2019

Steam

Police Simulator: Patrol Duty jest dziełem zespołu Bigmoon Entertainment, które daje graczom możliwość wcielenia się w amerykańskiego stróża prawa.

Mechanika

W Police Simulator: Patrol Duty trafiamy do otwartego świata – fikcyjnego miasta Loston Bay, inspirowanego amerykańskimi metropoliami. Swobodną eksplorację i patrolowanie terenu uskuteczniamy zarówno na piechotę, jak i za kierownicą zróżnicowanych pojazdów – policyjne samochody wzorowane są na prawdziwych radiowozach, co znajduje odzwierciedlenie nie tylko w ich wyglądzie, lecz również w dostępnym wyposażeniu i modelu jazdy.

Do naszych zadań zalicza się wystawianie mandatów, aresztowanie kryminalistów, badanie miejsc przestępstw czy przesłuchiwanie świadków zdarzeń. W trakcie zabawy korzystamy z rozmaitego ekwipunku – kajdanek, radaru, radia (przez które informowani jesteśmy o bieżących wydarzeniach) czy broni palnej.

Tryby gry

W Police Simulator: Patrol Duty możemy bawić się zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie drugiego gracza. Twórcy przygotowali oparty na współpracy tryb multiplayer, dzięki któremu możemy wykonywać policyjne zadania wspólnie ze znajomym.

Kwestie techniczne

Police Simulator: Patrol Duty działa w oparciu o zaawansowaną technologię Unreal Engine 4 – lecz wykorzystuje zaledwie ułamek jej możliwości.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 7.7 / 10 na podstawie 92 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 64,99 PLN

Wymagania wiekowe Police Simulator: Patrol Duty

12+

Wymagania sprzętowe Police Simulator: Patrol Duty

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon R9 280Xlub lepsza, 8 GB HDD, Windows 10 64-bit
Minimalne: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza, 8 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Police Simulator: Law Enforcement - zapowiedziano grę o pracy amerykańskich stróżów prawa
Police Simulator: Law Enforcement - zapowiedziano grę o pracy amerykańskich stróżów prawa

wiadomość13 sierpnia 2016

Firma Astragon Entertainment ujawniła projekt Police Simulator: Law Enforcement, czyli grę, która pozwoli wcielić się w policjanta pracującego w jednej z amerykańskich metropolii. Produkcja powstaje na bazie silnika Unreal Engine 4 i poza rozgrywką solo zaoferuje także tryb kooperacyjny.