Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Police Simulator 18 (PC)

Police Simulator 18 PC

Police Simulator: Law Enforcement

Przygotowana we współpracy zespołu Bigmoon Entertainment z firmą Astragon gra symulacyjna dająca możliwość wcielenia się w rolę amerykańskiego stróża prawa. W Police Simulator: Law Enforcement trafiamy do otwartego świata inspirowanego typowymi amerykańskimi metropoliami.

Symulacje | sandbox | policyjne

PC Windows
Okładka Police Simulator 18 (PC)

Angielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

styczeń2019

styczeń2019

Steam

Police Simulator 18 na PC jest dziełem zespołu Bigmoon Entertainment, stworzonym pod skrzydłami firmy Astragon Entertainment. Wydawca specjalizuje się w dostarczaniu realistycznych symulacji, a tym razem daje graczom możliwość wcielenia się w amerykańskiego stróża prawa.

Mechanika

W Police Simulator 18 trafiamy do otwartego świata – fikcyjnego miasta, inspirowanego amerykańskimi metropoliami. Swobodną eksplorację i patrolowanie terenu uskuteczniamy zarówno na piechotę, jak i za kierownicą zróżnicowanych pojazdów – policyjne samochody wzorowane są na prawdziwych radiowozach, co znajduje odzwierciedlenie nie tylko w ich wyglądzie, lecz również w dostępnym wyposażeniu i modelu jazdy.

Naszym głównym zadaniem jest aresztowanie przestępców i dostarczanie ich przed oblicze wymiaru sprawiedliwości. Ponadto, niczym w klasycznym kinie akcji, często przychodzi nam uczestniczyć w strzelaninach i efektownych pościgach. W trakcie zabawy korzystamy z rozbudowanego ekwipunku – kajdanek, radia (przez które informowani jesteśmy o bieżących wydarzeniach) oraz szerokiego wachlarza broni palnej.

Tryby gry

W Police Simulator 18 możemy bawić się zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie innych graczy. Twórcy przygotowali oparty na współpracy tryb multiplayer, dzięki któremu możemy wykonywać policyjne zadania wspólnie ze znajomymi.

Kwestie techniczne

Police Simulator 18 na PC działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4. Trójwymiarowa oprawa graficzna prezentuje zatem wysoki poziom wykonania, a wymagania sprzętowe udało się utrzymać na przyzwoitym poziomie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 7.9 / 10 na podstawie 80 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Police Simulator 18

12+

Police Simulator: Law Enforcement - zapowiedziano grę o pracy amerykańskich stróżów prawa
Police Simulator: Law Enforcement - zapowiedziano grę o pracy amerykańskich stróżów prawa

wiadomość13 sierpnia 2016

Firma Astragon Entertainment ujawniła projekt Police Simulator: Law Enforcement, czyli grę, która pozwoli wcielić się w policjanta pracującego w jednej z amerykańskich metropolii. Produkcja powstaje na bazie silnika Unreal Engine 4 i poza rozgrywką solo zaoferuje także tryb kooperacyjny.