Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2016, 15:40

autor: Adrian Werner

Police Simulator: Law Enforcement - zapowiedziano grę o pracy amerykańskich stróżów prawa

Firma Astragon Entertainment ujawniła projekt Police Simulator: Law Enforcement, czyli grę, która pozwoli wcielić się w policjanta pracującego w jednej z amerykańskich metropolii. Produkcja powstaje na bazie silnika Unreal Engine 4 i poza rozgrywką solo zaoferuje także tryb kooperacyjny.

Specjalizująca się w symulatorach wszystkiego co się da firma Astragon Entertainment zapowiedziała projekt Police Simulator: Law Enforcement, czyli produkcję, która pozwoli zakosztować życia amerykańskiego stróża prawa. Tytuł zmierza wyłącznie na pecety i jego premierę zaplanowano na przyszły rok. Na razie nie pokazano żadnych screenów, ani zapisów rozgrywki. Zamiast tego ograniczono się do opublikowania krótkiego zwiastuna wprowadzającego w klimat. Spodziewamy się, że gra zostanie zaprezentowana na targach gamescom.

Gra ukaże się w przyszłym roku - Police Simulator: Law Enforcement - zapowiedziano grę o pracy amerykańskich stróżów prawa - wiadomość - 2016-08-14
Gra ukaże się w przyszłym roku
POLICE SIMULATOR: LAW ENFORCEMENT W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Bigmoon Entertainment
  • Wydawca: Astragon
  • Gatunek: symulacja
  • Platforma: PC
  • Data premiery: 2017 r.

Produkcja powstaje na silniku Unreal Engine 4, a jej opracowanie powierzono studiu Bigmoon Entertainment. W Police Simulator: Law Enforcement wcielimy się w amerykańskiego policjanta lub policjantkę, pracującego w trapionym wysokim wskaźnikiem przestępczości współczesnym mieście.

Metropolia będzie miała otwartą strukturę, pozwalając graczom na swobodną eksplorację i przeprowadzanie potrzebnych interwencji. Poza pieszymi patrolami otrzymamy także możliwość jazdy kilkoma typami samochodów i każdy z nich wierne odtwarzać będzie autentyczne modele wykorzystywane przez amerykańskich stróżów prawa, zarówno pod względem wyglądu, jak i fizyki jazdy oraz funkcji interaktywnych kokpitów.

Podczas pilnowania prawa i porządku wykorzystamy także bogaty wybór przedmiotów, poczynając od kajdanek, poprzez radia, paralizatory aż po spory arsenał różnorodnego uzbrojenia. Naszym priorytetem będą aresztowania, ale nie zabraknie także sytuacji, w których konieczne okaże się zabicie przestępców.

Wszystkim tym będziemy mogli bawić się samotnie lub w kooperacyjnym trybie multiplayer. Ta druga opcja pozwoli maksymalnie dwóm graczom wcielić się w partnerów wspólnie wykonujących policyjne obowiązki.

  1. Astragon - oficjalna strona firmy
  2. Bigmoon Entertainment – strona oficjalna studia