Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka First Hero (AND)

First Hero

Dedykowana platformom mobilnym gra strategiczna, w której gracze kierują legendarnymi, historycznymi herosami i toczą dynamiczne starcia z wrogimi klanami.

Strategiczne | RTS | zagraj za darmo | multiplayer

Przygotowane z myślą o AND i iOS First Hero jest grą strategiczną, w której gracze przejmują kontrolę nad legendarnymi bohaterami, znanymi z kart historii. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada koreańska firma Webzen, znana m.in. z Mu Online.

Mechanika

Rozgrywka w First Hero na platformie AND i iOS przypomina nieco cykl Heroes of Might and Magic i polega na eksplorowaniu i podbijaniu terenów oraz toczeniu potyczek z wrogimi jednostkami, z wykorzystaniem kontrolowanego przez siebie bohatera, a także dowodzonych przez niego oddziałów. Starcia są rozgrywane w czasie rzeczywistym na trójwymiarowych mapach i są prezentowane z perspektywy izometrycznej.

Produkcja firmy Webzen pozwala także wybudować bazę dla naszego wojska, oferującą systematycznie poszerzany asortyment różnego rodzaju wzmocnień dla żołnierzy i kolejnych typów jednostek. Odnoszone zwycięstwa umożliwiają rozwijanie bohatera oraz podbijanie kolejnych terenów na mapie. Mamy też możliwość zawarcia sojuszu z innymi graczami, co otwiera drogę do podbijania całych domen i toczenia starć w większej skali.

Tryby gry

W wydane na AND i iOS First Hero można grać zarówno samotnie (w ramach trybu Adventure), jak i mierząc się z innymi graczami. Rozgrywka została jednak zaprojektowana przede wszystkim z myślą o zabawie wieloosobowej. W trybach gracz kontra gracz (ang. Player vs. Player – PvP) oraz sojusz kontra sojusz (ang. Alliance vs Alliance) wysiłki graczy są rejestrowane przez specjalny system rankingowy.

Kwestie techniczne

Gra First Hero w wersji na AND i iOS charakteryzuje się prostą – nawet jak na produkcje mobilne – trójwymiarową oprawą graficzną, która raczej nikogo nie zachwyci.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe First Hero

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe First Hero

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

AND
iOS